andzulina
Fanka BB :)
Dzień Dobry Laseczki
Lubiczanka - Wszystkiego najlepszego dla Danielka - samych radosnych i kolorowych dni
Pauletta - ojojjjoojjj -to się porobiło... zdrówka życzę dla was wszystkich
Madbebe - dla was również duuużo zdrówka
Anineczka - a ja wiem co robiłaś do 4 rano
oglądałaś swoją piękną kuchnię 
no nic - u mnie chwilowa cisza i relaks - dzieciaki śpią, więc mogę spokojnie kawę wypić. nawet ogarnęłam zabawkowy bałagan, ale nie wiem, po co, bo zaraz wstaną i w ciągu kilku sekund będzie to samo...
Lubiczanka - Wszystkiego najlepszego dla Danielka - samych radosnych i kolorowych dni
Pauletta - ojojjjoojjj -to się porobiło... zdrówka życzę dla was wszystkich
Madbebe - dla was również duuużo zdrówka
Anineczka - a ja wiem co robiłaś do 4 rano
no nic - u mnie chwilowa cisza i relaks - dzieciaki śpią, więc mogę spokojnie kawę wypić. nawet ogarnęłam zabawkowy bałagan, ale nie wiem, po co, bo zaraz wstaną i w ciągu kilku sekund będzie to samo...

.







A dzis no coz lepiej nie gadac.