biola
szczęsliwa mama
Hej dziewczyny wpadam tylko sie pochwalic ze moje dziecie ma juz 2,5 cm i wszytsko jak narazie ok tzn serduszko bije.z usg wyszlo ze ciaza jakby 3 dni starsza i termin mam na 14-16 czerwiec
TSH tez wyszlo mi dobrze jedynie co mnie martwi to duzy poziom prolaktyny a jak napewno wiecie nie jest dobrze dla ciazy bo prowadzi do poronien ale lekarz mi zalecil przez 4 tyg brac bromergon i zobaczymy co bedzie,dr pocieszyl mie ze jezeli jest teraz ok to powinno juz tak byc wiec musze byc dobrej mysli.BOze dziewczyny kamien mi spadl z serca albo taczej glaz ogromny jestem taka szczesliwa jak zobaczylam na okranie bijace serduszko to bylo cos cudownego ze ryczec mi sie chcialo
)))Szpital oczywiscie Routunda bylam juz dzisiaj zapisac sie na wizyte i maja do mnie oddzwonic z terminem
co jeszcze hmmmmmmmmmmm aaaaaa wiecie co moja kolezanka jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy to jej pierwsze slowa byly takie ze
juz nie bedziemy przechodzily okresu razem"bo jakos tak sie zdazalo ze wlasnie @mialysmy prawie w tym samym czasie i przezywalysmy razem heeeeeeee no i dzis dzwoni do mnie ze jest w ciazy wyszlo jej ze 5 tydz i kobieta sie zastanawia jak to sie moglo stac hiiiiiiiiiiiiiiii

ok lece sie polozyc bo to moj czas lezakowania
)) a nie pochwale sie usg bo nie mam skanu a pozatym jakies talkie nie wyrazne te moje usg i nawet nie wiem czy by cos pokazalo,ale jest b podobne do Tichonka fasolki
)))
14-17 czerwca...
Od środy za tydzień:-)A z koleżanką niezła jaja wyszły,a dokładniej jedno,które dało się zapłodnić
ja to chyba bym sie zesrala ze strachu
Asienka_M też tam będzie rodzić