asienka_r
mama Ani i Gabrysi
Dla Danielka wszystkiego najpiękniejszego


a głównie z myślą o Anusi robiłam, bo nie lubi samego białego sera, ale jak jej przemycę
to zje. M za kaszą tak sobie, ale pierogi lubi
Ania znowu pół nocy płakała i rzucała się strasznie a teraz tak łobuzuje, że strach się odwrócić, żeby czegoś głupiego nie wymyśliła



Asienka_r pierogi z kasza tez lubie ale nie robie bo moj maz nie jada kaszy a tylko dla siebie nie bede robic.
a głównie z myślą o Anusi robiłam, bo nie lubi samego białego sera, ale jak jej przemycę

to zje. M za kaszą tak sobie, ale pierogi lubi
Ania znowu pół nocy płakała i rzucała się strasznie a teraz tak łobuzuje, że strach się odwrócić, żeby czegoś głupiego nie wymyśliła



Na napisanie kolejnej nie było już czasu bo praca na głowie i niezapowiedziani goście.
Pół nocy na kiblu wisiał,rano też
Ja nie wiem jak
Zdrówka Ci życzę