Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ewelcia to mialas szczescie czekajac tylko 6 tygPauletta szczesliwej podrozy!!!!!
mialam napisac wczesniej i zapomnilaam...wreszcie po prawie 6tyg dostalam dzis listze przyznano nam MC dla calej naszej trojki:-)
dobranoc




Powiedz mi dokąd wysyłałaś aplikację?Postaram się znaleźć numer
Ja akurat w Coolock składałam
Bry:-)
Radka wsadziłam dziś tacie do auta i go do szkoły zawiózł
Dziś Młody ma zdjęcie klasowe,zobaczymy co z tego wyjdzie;-)
Pauletta szczęśliwego i spokojnego powrotu
Lubiczanko czy to dziś gość przylatuje?
Ewelcia,Ty się babo ciesz,tylko 6 tygodni?!To na prawdę niedługo
Biola,mnie powiedziano,że się czeka do 6 miesięcy więc chyba faktycznie powinnaś tam zadzwonićPowiedz mi dokąd wysyłałaś aplikację?Postaram się znaleźć numer
Ja akurat w Coolock składałam
[/QU
Tichonku juz znalazlam nr a aplikacje skadalismy na DUblin 2 tak wiec R wstaje i zadz tam