reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A panie moderatorki to nas na pastwę losu zostawiły czy jak?
To,dziewczynki,która jeszcze wybiera się na to bicie rekordu Guinnesa 24 kwietnia?Ja się chętnie dołączę jeśli pogoda dopisze:tak:
Didi:nazywa się icing,ale nie umiem znaleźć żadnych fotek.
Ja chętnie sie wybiorę,jeszcze sie dogadamy dokładnie po świętach;-)

Didi on wklada reke do kominka tam do gory i te sadze wyciaga:baffled::baffled::baffled:

nie wiem jak mam to zatkac i czym bo on wszsytko rozwala,wyciaga i dalej to samo robi:baffled::baffled:
Wyjde na chwile do kuchni zajme sie czyms a on przylazi i cieszy sie a ja wku....
Ewelcia jak Twój synuś słodko wygląda:-D:-DSpróbuj wepchać tam jakiś worek wypchany reklamówkami czy czymś,tylko taki spory:tak:
Gastone dzieciaczki i imiona dla nich bardzo słodkie:tak:A ja stawiam na to,ze będziesz miała parkę;-)
Karolinko współczuje Ci bardzo....Dbaj o siebie i bądź dobrej myśli:tak:Będzie dobrze!
A w święta ja z Tichonkiem już sie Tobą zajmiemy ,aby Ci po glowie nie chodziły głupie myśli;-)

U mnie dzisiaj dzień lenia od samego rana:eek:Dobrze,ze maż wcześniej z pracy wrócił:sorry2:
 
reklama
Wpadłam powiedzieć dobranoc
Młody całe szczęście śpi-zazwyczaj usypianie go nie trwa dłużej niż do 8ej,ale przy braku J chałasujące na dole starszaki skutecznie mi w tym przeszkadzały:/Teraz pora na nie,tak więc żegnam się i do jutra:)
 
Zobaczcie mojego Szymka:baffled::baffled::baffled:robi to codziennie a ja ciagle piore:baffled:
Ewelcia - no Szymuś jest super - może on chce być kominiarzem?:sorry2: i już zaczyna praktykować;-)
Karolinanicola - będzie dobrze - tylko musisz myśleć POZYTYWNIE:tak: a ja będę trzymać kciuki:tak:
a wszystkim chorowitkom - duuuuuuuużo zdrówka:-)
ja też już chyba uciekam - jutro jadę na zakupy przedświąteczne...:baffled: oby nie było za późno...
spokojnej nocki Dziewczynki:-)
 
Karolinanicola trzymaj się kobietko! Wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki;-)
Ewelcia co to za galaretka drobiowa?? Mogę dostać przepisik?? A Szymek jaki dobry goguś:-D

Przez te Wasze choroby co podczytuję i mnie wierci w żołądku:baffled: I boję się jeść bo jak sobie pomyślę że później mam to wszystko zwrócić..:-Dbrr
Co chwila mi światło wyłączają... Mało mi dachu z domu nie zerwie..
 
Witam
Ewelcia mały bedzie kominiarzem:)
Karolinicola bedzie dobrze mysl pozytywnie!!!
Andziulina jak to sie stało że sie jeszcze nie poznalysmy:)?
Duzo zdrówka dla naszych chorowitków
Pauletta słodka twoja córeczka :) Tak słodko sobie spała:)
LAski kto jeszcze jest chetny na wypad w poniedziałek na farme? :: Turoe Farm ::
 
Witam wieczorkiem! Z moich planów przedpołudniowych nici, nie udało mi się ogarnąć dołu domu:baffled::no:... może jutro, też w końcu jest dzień;-). Świąt nie czuję, ale zamówiłam już sernik i makowiec, no i białą kupiłam... coś się wymyśli:-) Z słoneczka, które się rano przecierało zostało wspomnienie, leje i wieje:baffled:... ale rodzinka już śpi to sobie można trochę w necie poszperać:tak:
Ewelcia- niezły ten Twój Szymuś, ja tam myślę, że niczego mu nie brakuje, po prostu podoba mu się to:-D...a ty mamusiu kombinuj jak mu tę zabawę utrudnić:-). Z tym MC to masz przeboje, a ja też czekam i czekam, całe szczęście nie są mi na razie potrzebne, ale chyba muszę tam do nich podejść:dry:
CrazyGirl- sukienka prześliczna, ale tu w Irlandii to dla mnie za zimno na taką, co innego polskie lato...:-)
Misia-znam ten ból, jak chłop ma wolne:-D, u mnie podobnie... ale będę sobie musiała trochę czasu wywalczyć, bo dzisiaj mamusia przysłała mi drugą część "Domu nad rozlewiskiem":tak: i przeczytać muszę...:-)
Joann- powiem Ci szczerze, że w Waterfordzie to ja ciekawych miejsc nie znam:sorry2:, jak tylko mamy trochę wolnego to wyjeżdżamy z miasta ( w niedzielę byliśmy np. w tym parku pod Wexfordem - fotka poniżej:-))
MartaF- trochę to wkurzające jak tu idziesz do lekarza i nic Ci dokładnie nie powie, tylko od razu antybiotyk zaserwuje:no:... mam nadzieję, że pomoże, no i dużo zdróweczka życzę:tak::-)
Karolinanicola- głowa do góry i odpędź te złe myśli- będzie dobrze!
Dobrej nocy laseczki!
 

Załączniki

  • park2..jpg
    park2..jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 17
  • park1..jpg
    park1..jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 25
  • park3..jpg
    park3..jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 17
Karolina na pewno wszystko bedzi eok...trzymam kciuki...

JA juz tam wkladalam worek ze papierami,ale moj szym ze wszystkim sobie poradzi:baffled::baffled::baffled:
Jak nie raz popiol byl to wywalal popiol a teraz ostatnio sie nie pali to w kominku zawsze posprztane ale on i tak wynalazl nowe zajecie:baffled:...

Crazy Girl napisze na odpowiednim watku ok:-)

strasznie mi zimno...snieg lezy,wieje jak w kieleckim...masakra..kiedy ta prawdziwa wiosna bedzie:confused:
 
Witam,:-)

Mamaady wraz z ada sa juz w IE.
Mialysmy okazje napic sie razem herbatki, dziewczynki sie ladnie bawily, szkoda tylko, ze tak krotko u nas goscily.
(ale mi sie zrymowalo)

Gastone-fajniutkie te Twoje maluszki, caly czas sie zastanawiam jakie to uczucie nosic wiecej niz jedna istotke pod serduszkiem

Ewelcia- niezly rozrabiaka z tego Twojego Szymcia, super zdjecie.:tak:

crazygirl-boska kiecka

Karolinanicola-glowa do gory!!!! Zobaczysz na pewno wszystko bedzie dobrze!
Po swietach koniecznie musze zrobic Wam nalot do Swords! Odpedze wszystkie zle mysli!!!

Sandruska,Tichonek-ja raczej tez sie pisze na bicie rekordu Guinessa
 
Ewelcia - synuś pięknie wygląda..bidulko to może go przekup czymś..bo tak sadzę jeść..blee..to już chyba lepiej tynk ze ściany :sorry2: albo tą reklamówkę serio wsadź..i w sumie sam jej szelest przywoła Cię z kuchni...
Moku - zamek okazały :tak: Ładne foty! Dużą pannicę masz :-) eh czas leci.. Tak sobie pomyślałam, że fajnie mieć w sumie już takie odchowane dzieci..:happy2::happy2:
(...)Joann-wlasnie,gdzie sie to kupuje i te barwniki?
Dziewczyny z Galway-widzialyscie gdzies plastikowe pojemniki na kostki lodowe?Sprawdzalam dunnes'a,sklepy po 2euro,N17,Woodiesa...HELP!
(...)
Icing widziałam w Tesco i w Super Value we fioletowym kartoniku kosztuje ok.2,5 euro, barwniki chyba w każdym supermarkecie około 1 euro każdy..to i to jest w miejscu gdzie znajdują się wyroby do robienia ciast - typu cukry, masy, polewy, ozdoby na ciasta..
Poniżej link do czego służy icing (tyle, że ta kupiona tutaj jest gotowa do użycia - nie wkłada się jej do mikrofali jak ta kobieta zrobiła na tym filmie) link mi kiedyś przesłała Sofik ale tak mi się spodobał, że aż sobie go zapisałam w ulubionych ;-)

[video=youtube;IsrgS9eB1bE]http://www.youtube.com/watch?v=IsrgS9eB1bE[/video]

A co do pojemników na lód..a nie ma w Tesco? Tam jest chyba największy wybór wszelkich przedmiotów domowych;-) u mnie jeszcze w Dunnes Store jest taki fajny sklepik pod tą samą nazwą dobrze dosyć zaopatrzony w same domowe pierdółki..ale nie szukałam nigdy pojemników na lód bo mam:sorry2:
(...)Co za pogoda.....ryczec sie chce! Dobrze,ze ja juz niedlugo do Polandii to trcoeh moze slonca zalapie! Juz kumpela mowi,ze pojdziemy z Alem do Zoo...ale fajnie!! (...)
Pewnie we Wrocławiu do zoo :shocked2: ale czad...ja też chcę... Teraz tak rozbudowują te nasze Wrocławskie zoo, że aż mi szczęka opadła jak widziałam wizualki.. Bosz jak mi tęskno za Wrockiem..:-(
Hej
Ja właśnie przed chwilą wróciłam ze szpitala podobno jak dobre będe mieć wyniki z hormonow i białych to za 2 m-ce cięcie. Ale powiem Wam że jestem czym innym zmartwiona:-:)-:)-(i to mi głowę nabiło na święta, ostatnio zrobiłam sobie sama u gp morfologię bo coś przeziębienie mnie złapało a to oznacza wiadomo co i wynik jaki dziś odebrałam :szok::szok: białe ciałka wciąż spadaja. Dzwoniłam do szpitala do swojego lekarza ale oddzwonil ktos inny i czekaja by dzialac jak wynik spadnie mi ponizej 1 norma jest od 4-7 a ja mam 1,29 i nic sobie z tego nie robią. Za 2 tyg mam normalna wizytę boje sie strasznie co zemna będzie, co mi jest że tak się dzieje. Znów czuję się jakby ś...ć zaglądała mi w okno. Ja taka panikara jestem. Więc nawet nie mam nastroju na jakie kolwiek pichcenie świąteczne zrobię barszczyk sałatke i tyle.
Dobrze że mam tutaj tichonka, dytkę jakoś z nimi raźniej mi tym bardziej że razem święta spędzimy nie czuję takiej pustki bez rodziny, a i wiem że pomogą mi zapomnieć o najgorszym.
To tyle z mojego bylejakiego dnia :-(
Karolinanicola - mega duuuuuuużo zdrówka Ci życzę :happy2:

Dobranoc laski..oby już przestało tak wiać..

edit: a znalazłam te pudełko icingu..:

http://shamrockfoods.ie/images/products/370x220/Ready-Roll-Icing.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelcia dzięki :D

Kurcz wciągnęłam się.. Szukam własnie nosidła dla mojego kloca małego... Jedziemy jednak w góry czerwic/maj i muszę zakupić.. Ale zielona jestem w tym temacie... ale czytam czytam i moze cos wydumam.. A moze któras z Was ma takie albo poleca jakieś??
 
Do góry