reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

wiem ciezko ja ledwo chodziłam i na oczy widziałam dlatego tez postanowiłam pójść na wychowawczy to po prostu masakra i najgorszy okres w zyciu dziecka ciagle potrzebuje twojej uwagi zycze wytrwałości bedzie ci porzebna.
Rachel no to ma synek spanie:) ja po obliczeniu ile bede musiała za opiekunke i dojazdy zapłacic to tez by marne grosze zostały wiec wybrałam wychowawczy choc jest bezpłatny:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
zobaczymy jak to będzie,jak wróce do roboty mała bedzie miała 7 miesięcy.
Wpadłam na fajny pomysl i pisze jej od miesiąca pamietnik-tzn co robiła w dzien,czego się nauczyła i co się ciekawego działo.Do tego zdjęcia co jakis czas drukuje i wklejam,zeby byc na bierząco. Za pare lat to bedzie ciekawa lektura dla wszystkich a napewno wszystkich momentów sie nie zapamięta.
 
Dziewczyny jeżeli chodzi o wypadanie włosów to moge wam szczerze powiedzieć,ze nic nie działa. Ja przestałam farbowac i kupowałam wypasione odżywki i różne naturalne cuda. Obcięłam włosy dość drastycznie i po prostu przeczekałam. teraz właściwie nie widzę różnicy między tym co było przed ciążą a teraz. może sie przyzwyczaiłam ,ale nie wiem. To po prostu hormony szaleją i nie ma na nie wpływu. A karmic przeciez nie przestane z tego powodu.
 
oleander teraz dopiero przeczytałam Twoje poprzednie wpisy i widze ze rodzinka sie powiększa,ogromne gratulacje!!!!:-D:-D:-D
jestem swiezo po ciązy ale jak widze babki z brzuszkami to im po cichu zazdroszcze, nie wiem dlaczego przeciez swoje mam na wierzchu już ale jakoś korci do brzuszka.
A jak sie czujesz? przy rosnących urwisach to dopiero urwanie głowy,przy pierwszym mozna tylko nogi spokojnie wyciągac:-)

a własnie hormony po ciazy wazna rzecz,dzis zrobiłam ft4 i TSH no i wiem dlaczego tak mi lecą te kłaki.do endokrynologa czas podreptac.
 
nikt sie nie odzywa faktycznie, co to brakuje tematów do rozmów,chęci,czasu czy wszyscy wyemigrowali z radomia?my sie nie wybieramy nigdzie,krążymy po okolicznych osiedlach z wózkiem, a najczesciej jestesmy w Kimexie bo mała lubi oglądac tam lampy na suficie i krążymy między regałami i sufitami. W celach zakupowych tam nie przychodzimy ,nikt nas jeszcze nie pogonił ale rozpoznają mnie chyba.tamten tydzien byl nieciekawy bo mi sie dziecko pochorowało,wymiotowało do tego stopnia ze nawet żółc wylatywała, juz jest ok szybko przeszło ale stracha mi narobiła az zbielałam.
 
czesc jestem mamą rozbrykanych 4 letnich blizniaków Klaudii i Rafała i aktualnie w 7 m.ciązy.Pochodze z radomia ale przez ostatnie lata pracowalismy z mezem w warszawie. Z racji powiekszenia rodziny przenieslismy sie juz na stałe do radomia i tu mamy domek. Mam 31 lat i z wykształcenia jestem połozną.Chetnie poznam inne mamy.
Aktualnie zakupuję wyprawke dla dzidziusia bo niestety przy blizniakach duzo rzeczy mielismy po kims i musielismy zwrócic. A co swoje to jednak swoje. Zapraszam do rozmowy.Moze znajdą sie inne mamy z brzuszkami,chetnie pomoge poradami porodówkowymi:blink: pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!
ale tu cicho rzeczywiście...mnie też wieki nie było :-D ale niestety odkad pracuje na nic czasu nie mam...
moja niunka już na dobre zapomniała o moniu- oj ciezko było cięzko!!! kazda wolna chwile po i przed praca spedzam aktywnie z Paulinką choc ostatnie dni to koszmarna pogoda była więc trochę się to zmieniło...mam tylko nadzieje ze nasz urlop nie bedzie taki deszczowy- wybieramy sie nad morze- Paulik już się nie może doczekać. A potem jedziemy do moich rodzicow na slask- tak więc przed nami cała Polska do przejechania bo pochodzę ze samej granicy polsko-czeskiej:-D
napiszcie tez co tam u was...
pozdrowionka!
 
reklama
Hej! Cisza na forum jak makiem zasiał ;)
U nas wszystko w porządeczku, mały rośnie jak na drożdżach. Ostatnio zaczęliśmy wprowadzać nowe rzeczy do diety, wcina wszystko aż mu się uszy trzęsą hehe ciężko było te kilka łyżeczek dać bo otwierał buzie po więcej ;)
Mi włosy nadal lecą garściami, aż się dziwie, że jeszcze jakieś mam, chociaż nad czołem to masakra, zasłaniam okularami przeciwsłonecznymi hihi ale nie ma co, kiedyś się to musi skończyć...
Piszecie dziewczyny o Waszych budowach domu, my się właśnie zastanawiamy czy budować dom od postaw, na nowej działce za miastem, czy podnosić dom parterowy po dziadkach u nas w mieście, nie wiem co się bardziej opłaca, ja bym wolała całkiem od postaw robić a mąż się skłania ku temu budowaniu piętra... Trzeba się decydować, bo wszystko tyle trwa, że jak się na emeryturze wprowadzimy to będzie dobrze ;)
 
Do góry