reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
a ja wlasnie robie serniczek dla mojego M :-) taka wersja skromno- rodzinna tylko z 1kg sera. akurat na wieczor. zwlaszcze, ze jeszzce obiecalam kawalek Babci M.
za oknem znow sciana deszczu. porazka jakas. wszystko plynie. zimno szaro i ponuro. jedynie zakupy nas czekaja wieczorem a tak to z domu nie wychodze. po serniczku wezme sie jeszcze za jedno ciasto zeby moj M mial jutro co zabrac na turniej kart. obiadek mam z wcz tylko ryz dogotuje. ale to dla siebie. bo Filipka zaraz zabiera Babcia M na co piatkowe nalesniki :tak:
 
Madwa właśnie sama nie wiem jak z tym spirytusem. Są rożne opinie w internecie, ale z chęcią wypróbuję to co polecasz. Bardzo miło, że czytasz mojego bloga z przyjemnością :) dziękuję!;)

Micela za 1500euro też mozna cos znaleźć szczególnie za granicą:)

Elżbietka my bierzemy pod uwagę wersje style.
 
Madwa tez mam ten octenisept i tez sobie go chwale jak w pracy paznokcia zerwalam parę razy popsikalam i super się goilo ale nawet nie myslalam,żeby tym robić dziecku pępek?
Natalia moja koleżanką,tez dlugo brzucha nie miala i zawsze mówilam,ze syna będzie miala i się pomylilam bo po 5 miesiącu tak jej wywalilo,ze do końca miala masakrycznie wielki. A mi szybko urósl,ale teraz mi się zdaje ze stoi w miejscu od jakiegoś czasu.
Dziś rodzice przyjeżdżają na weekend i caly dzień na nogach bo mama to Pani domu ;)
Jedna książkę juz przeczytalam teraz druga czeka.
A ja dalej kwaśne i Slone ble slodkie,
Ania kuruj się wylez przez weekend.
Milego dnia życzę.
 
Elżbietka ja myślę o szkole rodzenia wkrótce pójdę się dowiedzieć jak to u Mnie wyglada

Anulka uuu coś grasuje bo Mnie przecież też gardło boli
Zdrówka dla wszystkich miłego wieczoru ja sobie odpoczywam
 
Ech, słabo będzie z wyleżeniem w weekend... W sobotę jedziemy w odwiedziny do mojego M, bo mial zabieg i jest w szpitalu, a w niedzielę młodego na turniej meczowy muszę zawieźć... Samemu z dzieckiem trudno wyleżeć...
 
Anulka zdrówka, pod kocyk i się kuruj chociaż dzisiaj.

Ja dzisiaj z tego stresu, że dziecko sie nie rusza, tzn, ja nic nie czuje, pojechałam do przychodni, akurat trafiłam, że oprócz położnej był również jakiś lekarz i wziął mnie na szybkie usg, przyłożył sondę sprawdził że dzidzia się rusza, pokazał serduszko jak bije i się trochę uspokoiłam, W poniedziałek wizyta to dokładniej obejrzymy co tam się dzieje i kto tam mieszka.
Teraz odpoczywam, bo jutro od rana bedę pichcić, w niedziele mamy rodzinkę na obiedzie z okazji urodzin synka.
Miłego wieczorku.
 
oto moje malenstwo ( nie to w brzuszku tylko to do brzuszka :-D)
image.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry