Serduszko1
Fanka BB :)
Ona zdrówka dużo dużo :*
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Isia oczywiscie. Na tej podkladce nie da sie spac hehe. Mi po cesarce tylko rane ogladala polozna. Lekarz po porodzie patrzyl chyba tez na krocze,ale wlasciwie nie pamietam po co
. Agiszonek tez mam wrazliwy pepek a poza tym od dlugiego czasu juz jest na wierzchu. Wasze tez?
Bar Bra no prosze prawie taka sama rocznice obchodzimy hehe. Cień czestoskurcze? W sensie ile na dzien czy jak to wyglada? Nie wiedzialam,ze taiie cos moze byc wskazaniem do cc.
Cień lekarze nie mówią nic żeby Ci założyć zastawke na serce przez te czestoskurcze itp ?Czestoskurcze przedsionkowe czyli inaczej wysokie tetno dochodzace do 200 na minute ...Na dzien nie umiem wyliczyc ,choc teraz po tych tabletkach jest lepiej ale nie ma rewelacji.Dlatego Holter mialam zeby zobaczyli ile przez 24 h ich bylo.W szpitalu z wypisu mialam w 1 Holterze :257 rytmow nieregularnych,47 VES,1092 SVES,600 PSVT,a w drugim 126 krotkich epizodow napadowego czestoskurczu przedsionkowego ,187 rytmow nieregularnych.