reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bar- dobre wiadomości :) najważniejsze, że możesz być blisko Grzesia
cien- ja już myślałam, że urodziłaś a tu nadal nic.
volka- fajnie :) ciekawe jaka będzie reakcja na braciszka
 
Sarna- podczytalam początek wątku i Ty mówiłaś wtedy że masz termin na 01.03.. Dlaczego potem wcześniejsza data? z usg? może Arczibald wcale się tak mocno nie ociąga ; )

Zaliczyłam szorowanie łazienki i spacer z psem i padłam. Kolejne mamusie już do domów wracają, Clodi juz gotowa, Bar z Grzesiem - pozytywny dzień.
 
Balladyna u mnie 1 marzec wyszedl mi z obliczen internetowych. Ale jak juz bylam u poloznych j ginekologów to data z usg 24.02, a z om 25.02 a w pl nawet 18.02. Więc wysrodkowalam i trzymałam się daty 24.02 z usg bo najczesciej sie powtarzała.
Barbra super, ze moglas byc z Grzesiem teraz juz bedzie lepiej i łatwiej cały czas &&& zaciśnięte!!
Clodi czekamy na wiesci!!!&&& zaciśnięte
 
Hej dziewzyny :) jestem nowa na forum ;)
Ale chyba troche sie zagubilam bo jestem sierpniowa mamuska (pierwsza dzidzia) a tutaj marcowe mamuski?;) Potrzebuje informacji nt chorobowego w ciazy w irl. Przewinal sie ten watek wiele razy na forum na pewno, ale nie moge znalezc informacji dla przyszlych mam, ktore pracuja przez agencje pracy.. Jestem w troche ciezkiej sytuacji, wiec jesli ktos ma jakies wskazowki bede wdzieczna bardzo, pozdrawiam :)
 
Sarna ja ciągle skupiam myśli na Tobie, obym sama z tego skupienia rodzić nie zaczęła :p Ogarnij się zostało Ci niecałe 12 godzin, żeby zdążyć wstrzelić się w termin który Ci obrałam ;)

Pucia to się faktycznie zgubiłaś. Masz tu listę wszystkich wątków miesięcznych i podczep się pod sierpniówki Link do: Przyszłe mamy U nas informacji odnośnie ciąży w Irlandii nie znajdziesz, bo nie mamy u siebie emigrantek z tamtych stron ;)
 
reklama
Do góry