reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Zobaczysz ze urpdzisz lada dzien. Ja teraz sie boje bo mala na niskie przepływy przez to tętno i trzeba będzie kontrolować za kilka tygodni. A ty szczesciaro cala i zdrowa. Do łaZienki maseczki robić i pizze podjadaj póki możesz jeszcze :) trzymam kciuki za Ciebie
 
reklama
No niestety, ani Manki ani Fanti..
u mnie ktg ze spokojnymi skurczykami, jutro wizyta u gin. Ciekawe, pewnie sie g* dowiem. Mężuniu mi kupił ananasa, bylam na szybkim spacerze, wzielam prysznic i czekam jeszcze na seksik ; ] czyli akcja wywolywanie porodu.
 
Cocosh gratulacje :) , wreszcie doczekałaś sie swojej córeczki


Ja umieram z bólu, coś strasznego. Mały ładnie doi cyca. Dzisiaj na różowo go ubrali:oo: dobrz że biedak nie widzi tego
 
Cześć dziewczyny! jestem tu nowa :) za 26 dni mam termin porodu mojego pierwszego dziecka To bedzie chłopak :) Do tej pory nie wiem jakie mu nadamy imie :( nie potrafimy z mezem dojsc do kompromisu licze na to ze jak go zobaczymy na swiecie to na ktores sie zdecydujemy :)
 
Hej.
Cocosh Gratulacje:)

No cisza dzisiaj:)
Ja juz ostatni raz przed porodem jezdzilam do miasta i do firmy bo juz.mi.sie tesknilo hehe,masakra wrocilam
zmeczona jak kon po
westernie:) myslalam ze juz o
20zasne ale sie przetrzymalam
bo w nocy bym nie spala i prosze bardzo 23 a ja nie spie.mala bardzo mi cisnie na dół brzucha.
Jak zwykle z miasta wrocilam z bodami,spiochami z kaftanikiem,kaftanikiem i spodenkami i polspiochy z falbaneczka:) tyle tego mam a jak mnie cos urzeknie to musze miec i koniec:)
 
reklama
Do góry