reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Gizia dobrym pretekstem na zwiazanie i zaknebloeanie 3latka jest zabawa w indian.Jak bylam mala zalatwilam tak mojego brata.Po godzinie znalazla go mama;-).Ale dostalam lansko.I teraz to jedna z ulubionych opwiastek mojej mamy.Zartuje nie polecam:-D:-D:-D:-D:-D
Sabincia nie dziwie sie ze sie wkurzasz na takie zachowanie.A z M mam nadzieje szybko sie ulozy pewnie oboje jestescie zmaczeni i dawno nie mieliscie chwili dla siebie.Cierpliwosci kochana
Kasia s ciesze sie ze juz dochodzisz do siebie
Oki gonie spac do jutera buziaki papa
A gdzie sie podziala Monika A cos przeoczylam???


 
reklama
Befatka już myślałam,ze rodzisz jak zobaczyłam że dodałaś oststniego posta o tej porze:szok:
Dziewczynki!Życzę wam by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając,baranek potem posprzątał stoły,a wam zostały...seks i pierdoły!;-);-):-)
 
No, no Marteczka, super życzonka... :-D
Dziękuję bardzo, ale z tego ostatniego to tylko ostatnio pozostaje... pierdoły;-)

Darina, jestem za tym samym... kobiety to po prostu wielofunkcyjne roboty:tak:

Kasiu, widzisz jaki mężulek zaradny... cicha woda...:-p

Befatka, to nawet miłe... ta małpeczka... obyś tylko nie obrosła:-p

Cicha, życzę więcej takich wspólnych chwil i oczywiście nie przemęczaj się za bardzo...

A oto życzonka ode mnie dla Was moje kochane:

Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Do zobaczonka po świętach...:-)
 
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i drugiego człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne
przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie
napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...
Asia, Jędrzej, Miłosz i Zuzanna
 
Marcóweczki dzieki za zyczenia ja tez wam zycze
wielkanoc.gif
 
A ja dziś we wspaniałym humorze - małżon przyjechał wczoraj dużo wcześniej niż się spodziewałam (twierdzi, że musi mi naloty robić, żeby sprawdzać potencjalnych kochanków). Odpuściłam mu bzykanie grubasa wieczorem ale za to rano już nie :-p:-D

Życzę Wam i Waszym rodzinom spokoju i radości na święta!!!
 
my juz poswieciłysmy koszyczek z Melci dzis lepiej sie czuje i wyglada :-)
Befatka to zeby bananów nie brakło w UK;-):-D
Giza to ciezki dzien miałas:-(ja jak Melciusnie to czesto ide z nimi spac;-)
 
Witam dziewczynki!!!
Przepraszam,że ostatnio mniej jestem aktywna na forum BB:zawstydzona/y:. Nie mogę się pozbierać:-(. Mała Olga cały czas coś chce, albo siusiu, albo jeść, albo brzuszek boli i tak cały dzień. Jak mam wolną chwilkę to śpię:confused2:.
Mała malutko je i pewnie dlatego tak często muszę ją przystawiać:tak:. Może jakoś damy radę.

Wesołych Świąt Wielkanocnych:-D Aby te dni były pełne miłości, uśmiechu i odpoczynku. No i żeby zajączek nie zapomniał o naszych pociechach ani o nas:-D
 
reklama
Do góry