Milutek23
BLIŹNIAKI- szczescia dwa
Katjuszka- ja nie opłacam bo mam niby to CC ale jak moja koleżanka była tam cięta to mówi ze i tak plątają się koło Ciebie wtedy jakieś pielęgniarki które koło mojej koleżanki tylko syczały i burczały a cewnik wkładała jej bez znieczulenia. Jak ona zajęczała- to jej baba powiedziała : a co myślała Pani ze tu będą wczasy i przyjemności?
. Szybko kumpela sie kapła ze czekały zeby dostac w łape
dlatego moja mama juz sie szykuje ze jakby co to da to 50-100zł.zebym miala ta ludzka opiekę przy cc czy zaraz po. Jakbym rodziła sn to bym na pewno położna opłaciła- choćby dlatego ze one w 80% odbierają poród nie lekarz..
Ewi- pewnie kupił nowe głośniki ale miejmy nadzieje tylko dzisiaj je np.testuje!
. Szybko kumpela sie kapła ze czekały zeby dostac w łapeEwi- pewnie kupił nowe głośniki ale miejmy nadzieje tylko dzisiaj je np.testuje!
Patrzcie do czego tu doszło,ze jak żonka dzwoni to trzeba na baczność stać
ale może to zależy też od podejscia człowieka do pacjenta. Ja mam nadzieję że u mnie będzie wszystko ok i bez takich cyrków, słyszałam same dobre opinie o swoim szpitalu i może znajome o mnie zadbają...
a żeby mu tak wysypka na dupie wyszła...