reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Agnieszki - wszystkiego naj naj naj i rozwiązania w terminie :tak:
Tabasia- współczuję przeżyć, no i dobrze że już w domku. Co do jedzenia to zazdroszczę , ostatnio jak leżał mój tato i poszłam w odwiedziny to napatrzyłam się na 2 plastry boczku na kolacje i aż mi się niedobrze zrobiło ... taki tłusty

Agama- jeśli chodzi o naszą koncentrację- to proponuję przeczytać to co dziś pisałyśmy , tam będziesz miała wszystko wyjaśnione :-D

Młoda mamuśka- trzymamy kciuki .

A ja od 14 do 17 spałam :szok: i wiecie że jeszcze mi się chce. No i narobiłyście mi ochote na grejfruta, chyba zaraz wygonie M do sklepu. Aż mnie skręca. No i owoce mi się skończyły , właśnie zjadłam ostatnie sztuki :-(
A wiecie że ja nie wiem ile ma moja szyjka , nigdy mi nie powiedziała a chodzę prywatnie.
 
reklama
Mloda mamusia 1 trzymaj sie dzielnie a bedzie dobrze :) trzymam kciuki :)Wszystkim co juz po wizycie lub usg :) super ze wszystko ok :)oby tak dalej .BURZA trzymaj sie rowniez :)CZARNUSZKA niech naprawia ci tego neta i wracaj tutaj a jutro jak cie gin do szpitala wysle to masz isc kochana ok :))Pospalam i juz mi lepiej :) ide zalozyc to nowe rozowe na lozeczko i wam pokarze :))
 
Nie piszcie o jedzeniu :-):-), jak ja czytam o tym na co każda ma ochotę to te Wasze wszystkie ochoty się kumulują i ja to bym wpychała teraz w siebie dosłownie wszystko byleby coś jeść. Pyzy..mniam :tak::tak::tak::tak:
 
Dziewczyny witam się prawie wieczorną porą;-) Zaszalałam właśnie i to nieźle hehe jestem sama w domku bo M w pracy a ja sobie kupiłam Lecha Free i zrobiłam sobie grzańca hihi miałam jeszcze przyprawe piernikową i mmm delektuje się tym smakiem:-) do tego chipsy i imprezka jak nic hehehe ide was nadrabiać;-)
 
A ja jakoś dziwnie sie czuje,synus uciska na szyjke,co jakiś czas dostaje mocnych bolów krzyza,że nie idzie nic robic i do tego napina mi sie brzuszek.Mały coś mało aktywny jest.Cholercia mam nadzieje ze wszystko w porządku jest.
 
reklama
Co do jedzenia, to ja ostatnio siebie niepoznaje, amój M patzry na mnie z przerażeniem.
A dziś rano jak nie mogłąm spać to ogladałąm kuchnie i robili bigos z kwaśnej kapusty, i teraz za mną chodzi, więc jutro robię:)
Przed chwilą zjadłąm dwa kawałki ciasta,a godzinę wcześniej pączka.
A na śniadanie jadłąm kielbasę na gorąco i cały dzień mam po niej zgagę, ale chyba nie aż tak bardzo skoro mogę jeść dalej. Jeszcze kolacja przedemną, tylko nie wiem co zjeść
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry