reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki w kuchni :-)

Nie dawno mieliśmy gołąbki, jak się je robi co jakiś czas smakują jeszcze lepiej ;) Ja wyszukałam jeszcze w lodówce pierogi więc tylko pokroiłam boczek do pierogów i obiad był z głowy. ;)
Teraz wcinam słodkiego grejpfruta, w tym roku sa dużo smaczniejsze ;)
Ale narobilas mi Samka na gołąbki mi am

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny ja nie mogę patrzeć na wafle ryżowe :p . Kiedyś uwielbiałam a teraz nie mogę. Tak samo ciasta czy słodycze, teraz mnie odrzuciło. Ale zrobiłam naleśniki :p z serem dla lubego dla siebie z odrobina dżemu (bo za slodkie). Ogólnie mam ochote na mielone z buraczkami na ciepło ale przez te mdłości to nic mi się nie chce :baffled::baffled:
 
Izuś85 dzięki! Patrzyłam na nie dziś nawet. Zamienię mąkę na owsianą, a zamiast całych jajek dam więcej żółtek i zobaczymy co z tego wyjdzie :D W piątek popełnię pewnie :)

Magdamik ja ogólnie nieszczególnie lubię wafle ryżowe, a od kiedy musiałam gluten odstawić to patrzeć na nie nie mogę :p
 
a wiecie co mnie ostatnio najbardziej smakuje???? chleb z pomidorem i ogorkiem świeżym !! i to bez masła bo go nie lubię. Bez soli się za to nie obejdzie .
 
Chodzi za mną ciasto marchewkowe od wczoraj.. Macie jakiś sprawdzony przepis może?

bardzo łatwe i szybkie w przygotowaniu ciasto marchewkowe

składniki:

2 szklanki mąki


2 szklanki cukru

2 szklanki drobno utartej marchewki

4 jajka

1 1/4 szklanki oleju

Proszek do pieczenia WINIARY ( 2 łyżki )

2 łyżki cynamonu

2 łyżki sody

szczypta soli

garść rodzynków

garść orzechów włoskich

Wszystkie składniki wrzucamy do miski i mieszamy jak na


tarte/placki.

Dokładnie wymieszane ciasto wlać w formę do keksu i piec ok 60

minut w 180°C.

Dla dzieci można dodać mniej sody oczyszczonej. - Gotowe!
 
reklama
a dziś mam malinową chmurkę :)
ja uwielbiam placki, często piekę, mój syn też i dzięki temu nie ma problemu kiedy nie kupuje mu słodyczy, w zamian placek i jest git.
 
Do góry