reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

reklama
Ja stawiam na słoiczki. Sprawdzonych straganów nie mam więc zostają mi słoiczki dla Oliwii. Od soboty zaczynamy :p mamy zielone światełko. Wszystkie zaczynałyście od marchewki, a następnie jabłko?
 
A ile na początek podajecie jedzonka??
Całego słoiczka chyba nie?? :tak:
A jak da sie troszkę słoiczka to można to odstawic do lodówki i podac np. na drugi dzień czy to juz do wyrzucenia?? :zawstydzona/y:
 
A ile na początek podajecie jedzonka??
Całego słoiczka chyba nie?? :tak:
A jak da sie troszkę słoiczka to można to odstawic do lodówki i podac np. na drugi dzień czy to juz do wyrzucenia?? :zawstydzona/y:

Na słoiczkach jest napisane, by po otworzeniu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu trzech dni.

W tej chwili nie mam sprawdzonych warzyw i owoców, bo latem to i mama i teściu walczą w sadzie z owocami i na grządkach z warzywami. Czyli chyba jak na razie pozostają mi słoiczki.

Przyłączam się do pytania Deli. Od czego zacząć?? Jakbło czy marchew??
 
reklama
Do góry