reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci :)

super wątek dziewczyny, co do sprawy butla+kleik tez skorzystam;-):tak::tak: bo moja nadal budzi się dwa razy w nocy..:confused: a ja sama nie będę gotować wole kupić jej słoiczek.
 
reklama
Karolinusia, co do kleiku, to jestem pewna, że możesz. Nasza neonatolog kazała chłopcom zagęszczać kleikiem jak nie mieli jeszcze 3 miesięcy. Nota bene jest to babeczka, która bardzo ładnie się troszczy o chłopców. Kiedy pediatra kręci nosem na to, żeby wypisać skierowania, ona pierwsza wychodzi z inicjatywą wszelkich badań. Gdy jej powiedziałam, że mam podejrzenia refluksu u Alexa, to od razu wypisała skierowanie na usg brzuszka. Zawsze wypytuje się dokładnie o nich. No i najważniejsze - stara się też z nimi nie przesadzić, żeby ich nie męczyć.
 
super wątek dziewczyny, co do sprawy butla+kleik tez skorzystam;-):tak::tak: bo moja nadal budzi się dwa razy w nocy..:confused: a ja sama nie będę gotować wole kupić jej słoiczek.
ja tez wole kupic- bo w sloiczkach sa produkty eko- a te warzywa co kupujemy to nigdy do konca nie wiadomo skąd są:baffled: no chyba ze ktos kupuje eko, ale to znów tez jest drogie-bynajmniej u mnie wiec wole kupic słoiczek:tak::tak::tak:

ale ja narazie jeszcze nie daje:no: raz próbowałam, i to gównie żeby nauczyc Maksa jesc z lyzeczki- ale jeszcze nie lubi z łyżeczki:-p:-p:-p szczerze to bardziej zmojej ciekawosci po prostu mu to dałam niz z chęci rozszerenia diety:tak::tak:

ja wole poczekac z roszerzeniem diety- im pozniej tym lepiej:tak:
 
Karolinusia, co do kleiku, to jestem pewna, że możesz. Nasza neonatolog kazała chłopcom zagęszczać kleikiem jak nie mieli jeszcze 3 miesięcy. Nota bene jest to babeczka, która bardzo ładnie się troszczy o chłopców. Kiedy pediatra kręci nosem na to, żeby wypisać skierowania, ona pierwsza wychodzi z inicjatywą wszelkich badań. Gdy jej powiedziałam, że mam podejrzenia refluksu u Alexa, to od razu wypisała skierowanie na usg brzuszka. Zawsze wypytuje się dokładnie o nich. No i najważniejsze - stara się też z nimi nie przesadzić, żeby ich nie męczyć.


dzięki Gamelo tylko tak:

w jakich proporcjach jej podawać ten kleik?? jaki to ma być kleik?? najlepiej napisz jakiej firmy, ryżowy czy jaki??
kiedy?? na noc w południe czy jak??
rozumiem, że taki kleik przygotowuje się na mleku modyfikowanym??

Zielona jestem:baffled:
 
dzięki Gamelo tylko tak:

w jakich proporcjach jej podawać ten kleik?? jaki to ma być kleik?? najlepiej napisz jakiej firmy, ryżowy czy jaki??
kiedy?? na noc w południe czy jak??
rozumiem, że taki kleik przygotowuje się na mleku modyfikowanym??

Zielona jestem:baffled:
ja kupiłam nestle:tak:
to jest ryżowy:tak: możesz dać kiedy chcesz-ja daje rano
i przygotowuje się go na mleku modyfikowanym:tak:
 
reklama
Do góry