reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

gordon - hmm teraz to sie zastanawiam jak to podac hm.... czy zrobic tą kaszke na wodzie i wtedy dopiero wlać do mleka np... heh dobre pytanie o to nie zapytałam pediatry xD jak myslicie tak bedzie ok?
 
reklama
Nestle Sinlac stanowi samodzielny posiłek, gotowy po dolaniu przegotowanej wody. Nie należy dodawać do niego mleka ani preparatów mlekozastepczych. Świetnie sprawdza się jako baza do wielu różnych dań dla niemowlat oraz osób dorosłych: placków, zupek, klopsików, deserów, ciasteczek etc.

Tyle od producenta, ale w necie znalazłam fora gdzie dziewczyny zageszczały nim mleko, wiec sama niewiem.
Daj znac jak przetestujesz.
 
no nic to spobujemy tak jak pisalam najpierw zrobic oddzielnie kaszke i mlecio i połacyc.. swoja droga co sie moze stać? a przeciez to jest uzywane do zageszczania wlasnie mleka przy ulewaniach wiec looz :-) :rofl2:

jak bedzie biegunka lub wymiotnie to odstawimy i juz...z drugiej strony nie ma sie co tak wszystkiego bac bo bym nigdy niczego nie sprobowala :)
 
słoiczki nie są złe tylko trzeba czytać etykiety. Larvuniu zadyma z Gerberem była stąd,że do swoich produktów używał mięsa oddzielanego mechanicznie, co normalnie z góry dyskwalifikuje nawet jedzenie dla dorosłych. To najgorszr ochłapy, takie jak w parówkach. Zatem trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać, bo to na etykiecie jest wszystko napisane.
Aestima też słyszałam, że hipp jest świetny a tańszy od np gerbera...
 
Aestima
Piekna , a Ty miałas wypoczywac a nie w necie siedziec nad morzem.
Jutro ide do pediatry zobacze co powie o tym zageszczaniu.

Co do słoiczków to fakt, przebadane i zdrowe. Hipp ma super soczki marchewkowe. Amela lubiła tez sloiczki z rossmana (gotowe kaszki-super na wyjazdy).

traschka
Popieram w 100% trzeba czytac etykietki-szczególnie jesli idzie o dzieci. np. soki bobofruta jedne sa bez cukru, a inne z cukrem.
 
Ostatnia edycja:
Mgordon, no chyba uzależniłam się od neta:))) Teraz moi dwaj śpią, to znów odpaliłam;) Ale tylko na chwilę, bo padam już na twarz ze zmęczenia...

larvuniu, afera z gerberem dotyczyła tylko jednego rodzaju słoiczków a nie wszystkich z mięsem! Wiem, bo znajoma tej dietetyczki (zakumplowałam się z nią w szpitalu, ma 8 miesięczną córeczkę i podaje jej słoiki hippa) bada słoiki gerbera właśnie.
 
A ,pja mala [ije jak szalona...

mleczko bebiolon1 6X120ml i ze 3 razy w ciagu dnia herbatke rumiankowa i na dobranoc humana słodkich snów (uspokjajajaca z meliska bo nerwusek mi rosnie :D)

przybiera na wadze jak szalona... ma 5035g ;) wg pediatrowych obliczen 300g powyzej normy moj klusak :) A w nocy czasemmi przesypia 9h !! ale czasem budzii sie co 4 na zarciuszka ;)
 
reklama
a ten sinlac to po 4 miechu jest dopiero... i wy już dajecie to? bo ja kurde tez razo tym myslalam ale potem przeczytalam ze to po 4 miechu zycia wiec zrezygnowalam... czekam na wasze opinie ;)
 
Do góry