reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
Olka czasaem tez tyle umie przespac., ale jak zasnie o 21 to o 3 zawsze mam w banku ze sie budzi... wiec kolo 23-24 wybudzam jadaje papu i wtedy mam loooz do 6 ;)
 
Ja bym mojemu cos dla na dluzsze spanie, ale jakos mleko z piersi ciezko zagescic :confused2: On ciagle je co 2-3 godz w dzien i w nocy. Jak ide do pracy to karmie go o 7.30, a jak wracam po 10.00 to on czasami rzuca sie na mnie jakby 10 godz nie jadl.
Ostatnio Alessandro mnie rozwala normalnie, wyrobilismy u niego odruch Pavlova - jak podciagam bluzke to on automatycznie wypluwa smoczek - super to wyglada :-D
 
Ostatnia edycja:
moj tez ładnie spi w nocy ale chce zeby sobie spokojniej spał i moze niedługo oleje karmienie o 2 w nocy :-) i prześpi calusieńka noc od 21-6 :-)
 
Moja mała spała dziś od 23 do 8 rano :D hell yeah... to było piękne :) no i tradycyjnie obudzila sie w poprzek łóżeczka... wierzgacz mały cholerka ;)
 
chyba spróbuja tego sinlaca... na noc zeby spala ladnie... chcociaz wczoraj/dzis sie popisala... zasnela o 21,przebudzila sie okolo polnocy na papu ale taka w sumie na pol przytomna byla po czym zasnela (w sumie tojakas krótko przed polnoca bylo) i spala do 6.30 wiec pieknie... ale czestolubi sie przebudzic o 3-4 nad ranem i podrzec pape troche z glodu.... BO ONA CHCE W TEJ CHWILI NIE ZA @ SEKUNDY TEEEERRRRAAAAAZZZZZZ !!!!!!!!!!!! ;) mała zołzunia z niej :)

Moja tez jak się przebudzi to musi dostać teraz i koniec.Po za tym nie je mi jakoś regularnie.Czasami zje 120 ml co 2,5 godziny a czasami co 4.po za tym są momenty że robi mi nocne niespodzianki i śpi od 22 do 6 lub 5 rano.Ale to rzadko bo zazwyczaj koło 3-4 musi się obudzić.I powiedzcie mi dziewczyny od czego to jest zależne jak ona zawsze na noc wypija około 130 ml?
 
angel nie wiem... dla mnie małe dzieciaczki tojedna wielka niewiadoma i tykajaca bomba ktopra W KAZDEJ CHWILI MOZE WYBUCHNAC... MOJA W OGOLE SKOKI NATROJOW MA OPANOWANE DO PERFEKCJI ZE SMIECHU W PLACZ W SEKUNDE !! ;)
 
reklama
Dziewczyny przecież Wasze dzieciaczki dosyć ładnie śpią w nocy, więc po co je dodatkowo kaszką karmić? Zresztą czy to nie trochę za wcześnie? Wiadomo, że nie będą przesypiać całej nocy od razu i to jeszcze bardzo długo ;) Mój Jasiek budził się po kilkanaście !!! razy w ciągu nocy i zaczęłam mu podawać mleko zagęszczone kleikiem ( Humana R, Bebiko R), ale to dopiero po pół roku. Dziecko po prostu musi się nauczyć dłużej spać :)
 
Do góry