reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Michalek 26tc. 850 gram

Teraz z siostra rozmawialam tak na szybko i dowiedzialam sie ze operacji teraz nie zrobia bo jego stan jest za ciezki a do tego cos mu jeszcze peklo ale niedoslyszalam co , aha i niby te jelito ma zdolnosc do samozagojenia tak powiedzieli to chyba jakas masakra no i ma nagrane na dyktafonie jak lekarka po mojej siostrze sie wydziera
 
reklama
To jest jakis skandal!

Ja tam o kilku rzeczach faktycznie dowiedzialam sie z wypisow ale nieialt one az takiego znaczenia. Po kazdym Usg glowki i konsultacji okulistycznej i w ogole codziennie podchodzil do mnie lekarz prowadzacy i ordynator i mi wszystko mowili. Moze to zaslyga kameralnego oddzialu na ktorym ciagle sie mijalo lekarzy, pielegniarki doskonale rozpoznawaly rodzicow juz po kilku dniach.
 
kochana trzymajcie sie sposób traktowania ponizej normy....mój maluch lezał w krakowie i tam lekarze walczyli do samrgo końca owszem informowali rodziców o zagrozeniu o tym ze zrobili co w mocy a teraz to juz od maluszka zalezy-wiem bo doswiadczyłam tego z rodzicami maluszka który był z moimw tymsamym szpitalu! nie dajcie sie im! dużo sił przytulam mocno!!!!
 
kochana trzymajcie sie sposób traktowania ponizej normy....mój maluch lezał w krakowie i tam lekarze walczyli do samrgo końca owszem informowali rodziców o zagrozeniu o tym ze zrobili co w mocy a teraz to juz od maluszka zalezy-wiem bo doswiadczyłam tego z rodzicami maluszka który był z moimw tymsamym szpitalu! nie dajcie sie im! dużo sił przytulam mocno!!!!
Moja siostra wlasnie miala sie przeprowadzac kolo Krakowa w tym tygodniu ale wszystko szlag trafil ,takze ojciec dziecka dojezdza z Wolbromia kolo Krakowa
 
Cos mi sie zdaje ze moja siostra wymiekla i niedaje rady psychicznie bo pojechala do domu i go tam samego zostawila:-(,wiem ze cos mu zas peklo ale juz nawet niedowiedzialam sie co . Atak z innej beczki albo ja na tym zdjeciu niewidze albo maly niema EKG bo moja corka byla podpieta 24 na dobe.
 
Malemu pekaja juz pluca:-( teraz i ja juz opadam z sil:-( i powiedzieli ze zoperowac go moga jak by mu sie polepszylo
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochana maluszek walczy ! mam nadzieje ze jakby co to beda dzwonic ze szpitala jakby cos gorzej sie dziąło....u nas tak było i rodzice mogli potulac małego. trzymamy kciuki za dzielnego okruszka Michałka!
 
Do góry