reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młoda mam - zadbana mama

kochane... ja całe życie byłam patyczakiem... przy wzroście 172 ważyłam od zawsze 50kg..... w ciąży przytyłam 19 i byłam przeszczęśliwa że ciałka zostanie....... a tu zaczęłam bardzo szybko zrzucac..... karmninenie piersią, niedospanie, brak czasu, spacerki itd... no kg szły w dół jak szalone......... bałam się że bede jeszcze chudsza niz przed.. ale na szczeście od ciąży mam chopla na punkcie bananów i wcinam minimum kilogram dziennie.... ( MAM TAKĄ NA Nie ochote) więc waga stanęła na 54 i już nie spada...... to tylko 4 kg więcej ale zawsze..... ja się z nich cieszę, bo chociaż nie wyglądam jak patyczak.. no aż tak bardzo hehehe
 
reklama
ja tez bylam patyczakiem :-D moglam jesc i jesc :-D

a teraz waze 60 kg ;p i mi z tym dobrze :-D

bo wkoncu mam pupe :-D

ale brzuch mam duzy jeszcze :-( ale zniknie :-D bo na fitnes chodze :-D
 
Ja teraz jeszcze mam cyc(karmię piersią) ;-):-D - z czego się bardzo cieszę ja i mąż;-);-)tzn. z karmienia też się cieszymy...;-). Oj , żeby tak zostało...:tak::tak:
 
Kurcze ,dziewczyny czy ktoras z was tez ma problem z hemoroidami po porodzie?Ja nigdy nie mialam czegos takiego a teraz ooooooo.Moze jest jakis skuteczny sposob na nie bo juz zwariuje.Mam nadzieje ze moze same znikna gdyby nie ten dyskomfort:zawstydzona/y:
 
Tak ja miałam przez pierwszy miesiąc hemoroidy dobra jest maść "posterisan" bez recepty :)
A co do piersi to ja mam problem bo mam jedną pierś większą od drugiej i choć odciągam z niej i daję częściej małemu niż z drugiej to nadal jest większa. czy ktoraś z was tak ma? czy to sie unormuje...??
 
częściej ściągasz z tego co jest większy? jeśli tak jest jak zrozumiałam, to źle robisz kochanie.. im częściej karmisz cyckiem tym więcej mleka produkuje.. a więc tym mniejszym powinnas karmic częściej.. w tedy moze się wyrównają:D
 
Sluchajcie a ja sie ostatnio ucze malowac hehehe
Na YT znalalzam fajne filmiki od dziewczyny o nicku ohmykat. Mam nadzieje, ze dobrze zapamietalam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry