reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

Nie do konca i sie ten projekt podoba:no:
Szafki fajne i kuchnia wyglada ładnie ale bardzo niepraktyczne jest ustawienie zlewu i płyty grzewczej.Zmywajac łatwo oparzyć sie lub łokciem strącić garnek:tak:Gdybym ja miała wprowadzic zmianę przesunełabym chociaz troszke zlew w lewa stronę:tak:

Zmieniłabym równiez drzwi lodówki -tak zeby otwierały sie w przeciwna strone niz na obrazku.

Poza tym kuchnia bardzo mi sie podoba:tak::-)
 
reklama
No masz racje Madzix uchwyty lodówki bedą z drugiej strony, bezsensu zeby sie otwierała na przedpokój.

i chyba zamienie zmywarkę ze zlewem :tak: zebym nie miała poopalanych łokci:rofl2:, to na razie przykładowy projekt zmiany na pewno jakieś bedą....tak tylko chciałam Wam pokazać :tak:
 
I bardzo fajnie:tak::-)
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy bateria zlewozmywakowa nie bedzie blokowała mozliwosci otwierania okna?Okno -przynajmniej na tym rysunku wydaje sie byc zawieszone bardzo nisko nad blatem kuchennym a przeciez baterie na ogół sa wysokie?
 
Ostatnia edycja:
I bardzo fajnie:tak::-)
Mam nadzieje ,ze nie jestes zła za moje uwagi- z reszta zrobisz jak Ty uwazasz za słuszne, w koncu to twoja kuchnia:-):tak:
Tylko pomyslałam sobie ,ze na etapie projektu, kiedy mozna jeszcze wszystko pozmieniac, ulepszyc dobrze jest poznac inny punkt widzenia:-D

dlatego własnie pokazalam tu ten projekt :tak: zeby poznac inne opinie i cos zmienic jak sie jeszcze da :tak: dzieki:tak:
 
Usiedliśmy dzisiaj z mężem nad tym projektem i doszlismy do wniosku ze jest taki....aki pospolity, nic nadzyczajnego, taki zwykły, zwykłe szawki itp

I zaczelismy troszke go zmieniać....a ile sie naklocilismy przy tym:angry: ten chciał to ta to...ja chciałam półke na butelki (cola, soki, piwko woda) ten chciał taka pólke postawic na blacie roboczym:szok:

ja chciałam pod zlewem poleczke na plyn do naczyc i gabeczki a Ł. chciał miec talerze:szok:

w koncu jakos doszlism do jakiegos porozumienia :-)
ale pokaze juz Wam gotową kuchnie:tak:moze za jakis miesiac juz będzie:tak:
 
Oliwieczka tylko pokaż jak już bedzie projekt ;-)

My będziemy robić pokoik Emilce :tak: a sobie z gościnnego zrobimy sypialnie więc gości nie będziemy przyjmować :rofl2::-D
 
reklama
oliweczka wszystkie czekamy na efekty z niecierpliwoscią
gosia dobry pomysł a co tam goście bedzie dom zamkniety:-D:-D
ale przecież jakmacie składanakanapędo spania to luzik gorzej jakmacie łóżko typowo sypialniane;-)
Ja kupiłam fieranki do sypalni i do Kubcia pokoju jak sie uszyją i zawiesze to Wam wkleje, ale to gdzieś za jakies kilka dni:tak:
 
Do góry