reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Morfologia i inne badania

reklama
hemoglobina spadła mi "na łeb na szyje".....przyjmuje teraz hemofer i wit.C wyniki robię w przyszłym tygodniu i zobaczę czy coś pomogło
 
Aga! Ja też biorę Hemofer a do tego Feminatal, Spasmophen, Aspargin, Duphaston i Rovamycine z Nystatyną. Jak się czujesz po Hemoferze?? Bo ja okropnie ze względu na zaparcia - lekarz kazał mi na czczo pić wodę z miodem ale to chyba niezbyt działa...


 
Margolis pisze:
Aga! Ja też biorę Hemofer a do tego Feminatal, Spasmophen, Aspargin, Duphaston i Rovamycine z Nystatyną. Jak się czujesz po Hemoferze?? Bo ja okropnie ze względu na zaparcia - lekarz kazał mi na czczo pić wodę z miodem ale to chyba niezbyt działa...

Ja biorę Hemofer, wit.C, Feminatal, Asmag i lekarstwa na tarczycę oraz Natamycynę dopochwowo (antybiotyk na grzybicę)... ale widzę, że Ty bierzesz jeszcze jakieś...
PO hemoferze to najpierw się wystraszyłam bo....kolor się zmienił na czarny ;) ..a i z zaparciami troszkę wróciło...
 
Aga_Mazury pisze:
Ja biorę Hemofer, wit.C, Feminatal, Asmag i lekarstwa na tarczycę oraz Natamycynę dopochwowo (antybiotyk na grzybicę)... ale widzę, że Ty bierzesz jeszcze jakieś...
PO hemoferze to najpierw się wystraszyłam bo....kolor się zmienił na czarny ;) ..a i z zaparciami troszkę wróciło...


Zapomniałabym Natamycynę dopochwowo też biorę a ten kolor po Hemoferze też mnie lekko wystraszył ;)
 
No to wreszcie wiem po czym ja mam ten kolor........ ;) ;D Tez się zastanawiałam o co chodzi. Ja wprawdzie nie biorę hemoferu, tylko tardyferon, to też żelazo, więc jak zwał, tak zwał-efekt jest taki sam ;D Tylko, że ja zaparć nie mam, wręcz przeciwnie :D
 
Moje najnowsze badania wyszły świetnie , nic poniżej normy wszystko w granicach norm, nie ma się do czego doczepić -tak powiedział gin.Podobno już więcej żadnych badań mi nie trzeba robić, tylko jeszcze jedno usg za miesiąc.
 
reklama
No właśnie mnie ten kolor tez zastanawiał (myslę sobie: nie objadam się jagodami :)). Ja biorę Sorbifer Durules no i też mam problem z zaparciami :(

Jak byłam tydzień temu na badaniach i wizycie to lekarz równiez powiedział, że mam b. dobre wyniki badań więc na następną wizytę zrobi mi tylko usg a kłucia już żadnego nie będzie.
 
Do góry