reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadczynność, niedoczynność tarczycy

reklama
Przedwczesne skurcze, brzuch twardy jak kamien, najpier bralam luteine, nospe, magnez i lezenie, nie wspomne o masakrycxnych wymiotach, bo wymiotowalam po kazdym posilku. Potem sie to uspokoilo, a w 19tyg znowu twardnienie macicy, wtedy bralam zastrzyki z kaprogestu i znowu lezenie. No i w 32tyg powtorka z rozrywki do tego szyjka mi soe zaczela skracac, w szpitalu zrobii mi zastrzyk na rozwoj pluc u dziecka i bezwgledny nakaz lezenia do 36tyg ciazy. Po 36 tyg powiedzieli, ze moge juz wstawac i normalnie wszystko robic, no i robilam,dotrwalam do 39tyg.
 
Chcialam sie starac, ale narazie musze dodatkowe badania zrobic, gin podejrzewa,ze prolaktyna mi znowu do gory skoczyla, bo wszystkie objawy na to wskazuja (straszne wypadanie wlosow, krosty na buzi mi zaczely wyskakiwac, bolace piersi), endometrium mi za grube wychodzi, jakies zaburzenia hormonalne, podobno co ktores cykle moge miec bezowulacyjne dlatego to endo za grube wychodzi, mam zrobic jeszcze raz po miesiaczce USG jesli endo bedzie za grube to prawdopodobnie wysla mnie na histeroskopie wraz z lyzeczkowaniem tej blony sluzowej, byc moze mi sie jakis polip zrobil, miesniakow w USG nie widza.
 
Cześć Gosiaq85,
i jak te badania? Ja zbadałam sobie ponownie TSH i w ciągu 3 tyg spadło mi z 6,68 na 3,93, to bardzo szybko, ale trzeba pilnować, żeby nie spadło za dużo bo to też źle.. w tym miesiącu staramy się o dzidzie, ale bez spiny. Dzisiaj 13 dc, na razie nie czuje owulacji. W tamtym miesiącu była, bo bolały mnie bardzo jajniki w 14 dc.

Mój wynik to TSH= 2.080 więc całkiem ok. Ginekolog mówił, że narazie wystarczy brać witaminy dla ciężarnych z jodem więc biorę Pregna plus. Zrobiłam dzisiaj test z nadzieją, że będzie jakiś prezent urodzinowy, ale biało :( okres dostanę za jakieś 4 dni, a owulacja była jakieś 10 dni temu więc myślę, że by już się coś pokazało.... Kolejny miesiąc w .....
 
Katga w takim razie życzę zdrówka, niech wszystko się jakoś ureguluje.
Gosiaq85 tak jak mówisz, tsh całkiem całkiem. Ja też biorę Pregna plus, bo ma jod, ale to dopiero pierwszy miesiąc bo wcześniej brałam zwykły kwas foliowy. Trochę te witaminy kosztują.. no ale trudno. Z tymi testami to różnie bywa, czytam fora i nie zawsze wychodzi pozytywny po 10 dniach. Czekaj na @ jak nie przyjdzie zrób za te 4 dni.
A który to jest Twój cykl starań?
 
reklama
Katga w takim razie życzę zdrówka, niech wszystko się jakoś ureguluje.
Gosiaq85 tak jak mówisz, tsh całkiem całkiem. Ja też biorę Pregna plus, bo ma jod, ale to dopiero pierwszy miesiąc bo wcześniej brałam zwykły kwas foliowy. Trochę te witaminy kosztują.. no ale trudno. Z tymi testami to różnie bywa, czytam fora i nie zawsze wychodzi pozytywny po 10 dniach. Czekaj na @ jak nie przyjdzie zrób za te 4 dni.
A który to jest Twój cykl starań?
Właściwie to 3 cykl. Ja jednak jestem strasznie niecierpliwa.... Jak już coś zdecyduję to ma być na wczoraj :) Stąd ta frustracja.
 
Do góry