reklama

nagłe zasłabnięcia..:(((

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Pauletta, 12 Lipiec 2005.

1. Pauletta

Pauletta Gość

powiedzcie mi dziewczyny co może byc przyczyna nagłych zasłabnięć i utraty przytomności w czasie ciąży???bardzo prosze o odpowiedź, bo nie daje mi to spokoju:((

2. Rybka

Rybka Super mama super synka

Może być niedotlenienie organizmu, nie zapomnij, ze teraz twój organizm przetacza dużo więcej krwi i moze czasem sobie z tym nie dawać rady. Ponadto skoki ciśnienia, różnego rodzaju omdlenia związane z upałem (patrz ciśnienie) to chyba główne przyczyny zasłabnięć. A cha może gwałtowny spadek cukru, niedocukrzenie trzustki, zawsze noś coś w torebce to jak poczujesz, że jest ci źle to może uda się temu zaradzić. ;D

3. reklama
  4. Pauletta

Pauletta Gość

dziękuje Ci bardzo, ten cukier to raczej nie, nigdy nie miałam z tym problemów i teraz też wszystko było dobrze, choć kto wie..chyba będe musiała wybrać się do lekarza, bo nie daje mi to spokoju, boję się, że może stać się coś złego...:(

5. Rybka

Wiesz moja szwagierka też dosyć często słabła, najczęściej w środkach komunikacji miejskiej, tak więc może lepiej żebyś wychodziła z kimś, kto mógłby Ciebie odprowadzać, wiem, że to kłopotliwe ale zawsze jest na kogo liczyć. Ludzie są różni a zwłaszcza do młodych jak nie widać brzuszka to zaraz myślą, że to np. narkomanka - makabra :(

6. misia_q

misia_q Turbomama

Ja jak byłam w 6tyg tak jak Ty teraz to miałam zawroty głowy i musiałam na chwilę usiąść, ale nie mdlałam, oddychałam głęboko i przechodziło zaraz. Dbaj o dopływ świeżego powietrza :) Minęło :)

7. Pauletta

Pauletta Gość

mam nadzieje, że u mnie też sie to wszystko jakoś unormuje. dzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza i umówiłam się na jutro na wizyte, powiedział mi, że może to być spowodowane anemią, musze zrobić wszystkie badania i być może wyląduje jutro w szpitalu..mam nadzieję, że nie na długo bo się tam zanudzę, ale czego się nie robi dla dobra Dzidzi:)jak narazie na dworze nic takiego mi się nie przytrafiło, ale ostatnio unikałam samotnych wyjść, jeśli już to zawsze z kimś, na kogo mogłam liczyć.
    mam nadzieję, że to minie i bedzie już ok:)
    trzymajcie się cieplutko:)

8. karola7

karola7 Fanka BB :)

Paula, trzymaj się. Gdzieś czytałam ,że po każdym zasłabnięciu najkepiej pojechać do lekarza lub szpitala na kontrolne badania. Ja zasłabłam 1 w pierwszej ciąży - bez wyraźnych powodów, ale zrobili mi EKG,KTG i badanie cisnienia, żeby sie upewnić że z dzidzią wszystko OK. KTG to jeszcze nam nie zrobią ale zawsze lepiej miec pewność

9. Pauletta

Pauletta Gość

ja właśnie jutro ide do lekarza na wszystkie badania, mam nadzieję, że będzie dobrze:)ale mam jakieś dziwne przeczucie, że będe musiala zostać parę d ni w szpitalu.:(
    moj lekarz podejrzewa, że to może być anemia, więc nie za ciekawie
    buziaki dla Was:)

10. reklama
  11. Rybka

Pauletta trzymaj się będzie dobrze :D

12. Pauletta

Pauletta Gość

no juz w miarę dobrze:)poleżałam kilka dni w szpitalu pod kroplówka i jakoś się trzymam:)mam tylko duzo odpoczywać, unikać stresow(ciekawe jak??) i dbac o siebie i fasolinke..

buziaczki:**

Poleć forum