reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nagłe zasłabnięcia..:(((

P

Pauletta

Gość
powiedzcie mi dziewczyny co może byc przyczyna nagłych zasłabnięć i utraty przytomności w czasie ciąży???bardzo prosze o odpowiedź, bo nie daje mi to spokoju:((
 
reklama
Może być niedotlenienie organizmu, nie zapomnij, ze teraz twój organizm przetacza dużo więcej krwi i moze czasem sobie z tym nie dawać rady. Ponadto skoki ciśnienia, różnego rodzaju omdlenia związane z upałem (patrz ciśnienie) to chyba główne przyczyny zasłabnięć. A cha może gwałtowny spadek cukru, niedocukrzenie trzustki, zawsze noś coś w torebce to jak poczujesz, że jest ci źle to może uda się temu zaradzić. ;D
 
dziękuje Ci bardzo, ten cukier to raczej nie, nigdy nie miałam z tym problemów i teraz też wszystko było dobrze, choć kto wie..chyba będe musiała wybrać się do lekarza, bo nie daje mi to spokoju, boję się, że może stać się coś złego...:(
 
Wiesz moja szwagierka też dosyć często słabła, najczęściej w środkach komunikacji miejskiej, tak więc może lepiej żebyś wychodziła z kimś, kto mógłby Ciebie odprowadzać, wiem, że to kłopotliwe ale zawsze jest na kogo liczyć. Ludzie są różni a zwłaszcza do młodych jak nie widać brzuszka to zaraz myślą, że to np. narkomanka - makabra :(
 
Ja jak byłam w 6tyg tak jak Ty teraz to miałam zawroty głowy i musiałam na chwilę usiąść, ale nie mdlałam, oddychałam głęboko i przechodziło zaraz. Dbaj o dopływ świeżego powietrza :) Minęło :)
 
mam nadzieje, że u mnie też sie to wszystko jakoś unormuje. dzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza i umówiłam się na jutro na wizyte, powiedział mi, że może to być spowodowane anemią, musze zrobić wszystkie badania i być może wyląduje jutro w szpitalu..mam nadzieję, że nie na długo bo się tam zanudzę, ale czego się nie robi dla dobra Dzidzi:)jak narazie na dworze nic takiego mi się nie przytrafiło, ale ostatnio unikałam samotnych wyjść, jeśli już to zawsze z kimś, na kogo mogłam liczyć.
mam nadzieję, że to minie i bedzie już ok:)
trzymajcie się cieplutko:)
 
Paula, trzymaj się. Gdzieś czytałam ,że po każdym zasłabnięciu najkepiej pojechać do lekarza lub szpitala na kontrolne badania. Ja zasłabłam 1 w pierwszej ciąży - bez wyraźnych powodów, ale zrobili mi EKG,KTG i badanie cisnienia, żeby sie upewnić że z dzidzią wszystko OK. KTG to jeszcze nam nie zrobią ale zawsze lepiej miec pewność
 
ja właśnie jutro ide do lekarza na wszystkie badania, mam nadzieję, że będzie dobrze:)ale mam jakieś dziwne przeczucie, że będe musiala zostać parę d ni w szpitalu.:(
moj lekarz podejrzewa, że to może być anemia, więc nie za ciekawie
buziaki dla Was:)
 
reklama
no juz w miarę dobrze:)poleżałam kilka dni w szpitalu pod kroplówka i jakoś się trzymam:)mam tylko duzo odpoczywać, unikać stresow(ciekawe jak??) i dbac o siebie i fasolinke..

buziaczki:**
 
Do góry