reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

Widzę, ze trafiam na żywy wątek, więc może ktoś mnie poratuje.:-)
szukam opinii na temat TEUTONII, konkretnie Mistral P, druga moja opcja to EMMALJUNGA, ale z tego co do tej pory wytropiłam, Teutonia ma elementy, których Emmaljundze brak: przekręcana rączka, okienko- wywietrznik w budzie...
Proszę o komentarze uzytkownikow.
 
reklama
Behemott, nie wiem nic o Teutonii, więc nie będę się wypowiadać.
Mam natomiast Emmaljungę, której używał mój pierwszy synek, i z której będzie korzystał drugi. Jest moim zdaniem wręcz rewelacyjna. Prowadzi się jedną ręką, przejedziesz nią wszędzie - po plaży, lesie, błocie, śniegu. Chociaż nie ma skrętnych kół, łatwo nią skręcić/zawrócić. Jest naprawdę leciutka w prowadzeniu.
Jest to również trwały wózek. Mój synek lubi "testować" różne urządzenia, jest bardzo energiczny i żywy, różne rzeczy wyczyniał w wózku, nic mu się nie "udało" zepsuć, nie ma śladów zużycia na wózku.
Emmaljunga ma dużą gondolę i obszerne siedzisko spacerówki.

Dla drugiego synka kupiłam jeszcze parasolkę Peg Perego Pliko 3, żeby mieć lekko składany wózek do auta na jakieś krótkie wypady (zakupy, odwiedziny u babci połączone ze spacerkiem po parku, itp.).
 
Tom ja tez na poczatku chcialam Stokke...Ale ten wozek oprocz tego ze ladnie wyglada(jak dla mnie) i jest lekki to do niczego innego sie nie nadaje... Mozna tylko ladnie sie ubrac,wystroic dziecko i przejsc sie po miesie na spacer...Jak juz chce sie zapakowac jakies zakupy to nie ma gdzie:szok: Bo ta torba ktora mozna przywiesci zmiesci tylko pampersy,jakies chusteczki i butelke i na tym koniec...
Ja jeszcze raz polecam Bugaboo Cameleon :-)
 
Ola K. bardzo dziękuję za wieści o Emmaljundze, z różnych stron słyszę same pozytywy, zastanawiam się nad Teuronią, bo ma więcej " bajerów"- okienko w budzie itp. Poza tym wydają mi się być dość podobne.
 
Polecam Implast Bolder 4. Jest Dośc Duży Ale Bardzo Praktyczny, Zwrotny I Wygodny Dla Dzidzi Bo Ma Dużą I Szeroką Gondolę A Spacerówka Rozkłada Się Na Płasko.
 
Behemott, bajery w emmaljunga też znajdziesz, tylko w tej droższej wersji. smart duo combi jest prostym wózkiem, ale równie wygodnym co emmaljunga za 2500-3000 tys. tylko włąsnie nie ma bajerów. a przy tak idealnym wyważeniu jakie ma emmaljunga, skrętne koła wcale nie są potrzebne.
 
ja polecam bugaboo:-) ten wozeczek jest superr. Jest lekki, skretny, wspaniale sie prowadzi, ma duza gondole i pojemna torbe na zakupy. Naprawde polecam:happy: wczesniej posiadalam mutsy i z cala pewnoscia stwierdzam, ze bugaboo jest lepszy!!!!!!!
 
czy ktoś z was miał do czynienia z wózkami i'coo.. jest to linia wózków firmy hauck ? bardzo prosze o info ..

A co do stokke to też uważam że jest fajny u kogoś i po mieście , poza tym już nawet z wyglądu jest mało funkcjonalny .. choć wygląd ma ciekawy to nie ulega wątpliwości ..
 
reklama
to fakt, wyglad napewno zwroci uwage innych,,, probowalam go tez z moja corka w wozku, ta czesc spacerowa i naprawde prowadzi sie bardzo lekko.

Ja mieszkam teraz w Norwegii i u mnie w tym rejonie wogole by sie nie sprawdzil, bo u nas sporo wieje jesienia i zima no i deszcz. Mimo ze jest oczywiscie folia przeciwdeczczowa, ale dziecko siedzi totalnie na zewnatrz. Dobry wozek na miasto i na centra handlowe, ale na zakupy to tam miejsca za bardzo nie ma:-(
 
Do góry