reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nastroje i humorki :)))

Mnie w zasadzie przez ten ostatni okres, tylko raz bolała mocno głowa- ale to tak potwornie, nie chciałam brać tabletek, więc owinęłam głowę mokrymi ręcznikami i pomogło. Tylko mąż się napracował, co jakiś czas ręczniki trzeba było znowu namoczyć:)
 
reklama
Ja ból głowy mialam tylko raz przez całą ciążę. W ogóle jakoś widze, że lekko przechodze jak na razie mój stan. Tylko zeby jeszcze do mnie z karabinu nikt nie celował... ::)
 
Ola, ja tez nie mogłam dziś spać, obudziłam się o drugiej, do czwartej nie zmruzyłam oka...potem przysnęłam a o 6 do pracy!! byłam nieprzytomna. Glowa bolała ale mała kawka pomogła - nawet moja lekarka w pracy powiedziała że taką kawkę to mogę na niskie ciśnienie bo od razu pytałam przez wyrzuty sumienia :)
 
Nie wiem co z tym spaniem, ale ja tez mam klopoty, dzisiaj dwa razy sie obudzilam w nocy i dlugo nie moglam zasnac
Jak budzik zadzwonil o 6.30 to tak przesuwalam sobie moment wstania ze zrobila sie siodma...ajjjj
Moze dzisiaj bedzie lepiej...
 
Oj widzę, ze kazda ma ten problem-ja tez..Obudziłam się dziś ok 1.30 i do 3 nie mogłam zasnąc..suszyło mnie..piłam jak słon!..i latałam do WC..przewracałam sie z boku na bok-mdlilo..nie mogłam sie ułożyc..ale zasnęłam..a nad ranem o 6.30 wstałam w super dobrym humorze..no..jakby się wyspałam:):)..tylko takie bzdury mi sie śniły, ze szok- próbowałam mezaoi opowiedziec- ale to wszystko nie trzmało się"kupy"..i tylko śmialiśmy się, że niech mama już skonczy plesc bzdury i wstaje do pracy:)
 
Dziewczyny wczoraj to zasnęłam ok 00:30 a w łóżeczku byłam już od 21:30 nie mogę zasnąć...mama mówi,że najlepsze jest mleczko ciepłe na zaśnięcie, ale ja nie mogę ( teraz w ciąży) na nie patrzeć, mam awersję. Jednak udało mi się w końcu zasnąć i obudziłam się wyspana o 9:00 ale super uczucie...no i pukpukpuk odpukać główka przestała jak na razie boleć...pozdrawiam
 
Ja też tak mam. Tej nocy o 4 obudził mnie pies na siusiu, a do 6 się kręciłam na łóżku i nie mogłam zasnąć. Potem spałam do 9.
 
Hej Olu. Nie pracuje w ogóle. Tak się złożyło, że starciłam pracę miesiąc przed zajściem w ciążę. Nie zdążyłam sobie w tym czasie niczego znaleźć. A jako ciężarna..nie mam szans. Ale są tego dobre strony bo mogę teraz robić to co najbardziej lubię i zamierzam się temu poświęcić. Poza wyuczonym zawodem (skończyłam stosunki międzynarodowe na wydziale obsługi celnej) zajmuję się malarstwem i rzeźbiarstwem. I powiem szczerze, że żałuję, że pod tym kątem się nie kształciłam, no ale tak to się w życiu układa.
 
reklama
Oliwierku radzę abyćś pozwoliła sobie teraz na duużeee lenistwo wierz mi jak urodzi się Maluch to nie będziesz miała zbyt dużo czasu na odpoczynek, szkoda że nie można wypocząć na zapas hihihi. WA swoją drogą czy jako osobie bezrobotnej przysługuje Ci zasiłek macierzyński???
Słyszałam ostatnio ,że wydłużył się urlop macierzyński o 2 tygodnie ale fajnie ...
Któraś z Was pytała coś o " katar ciążowy" znalazłam artukuł na ten temat:
"Masz uczucie zablokowanego nosa? Może to być wynikiem alergii lub przeziębienia, lub też zwykłym objawem ciąży. Wiele kobiet w ciąży ma wrażenie, że mają nieustannie zablokowany nos, co utrudnia im oddychanie. Objaw ten jest wynikiem działania progesteronu, który powoduje wzmożenie obiegu krwi w śluzówce nosa, co z kolei przyczynia się do jej opuchnięcia. Stan ten określany jest mianem kataru ciążowego, i niestety niewiele można zrobić aby sobie z nim poradzić. Możesz starać się używać nawilżacza powietrza lub smarować dziurki nosa wazeliną. Zmniejszy to wysychanie wnętrza nosa. Pamiętaj jednak aby unikać sprayów do nosa zawierających środki przeciwhistaminowe."
:)
 
Do góry