reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja miałam około 10 na plusie. Po powrocie ze szpitala zostało jakieś 3, a teraz (podczas ważenia wieczorem) ok 1 kg. Brzuszek został, ale to niestety nie kwestia schudnięcia, ale wyćwiczenia, więc spodni starych zapiąć nie mogę. Mam nadzieję, że uda mi się go wyćwiczyć...
 
reklama
ja brzuszka nie ćwicze, bo... nie mam czasu. Owszem, mogłabym, ale kosztem spania. Na razie więc wolę pospać, bo Mały śpi coraz gorzej, więc i dla mnie to kiepsko. Na wadze 57kg więc jeszcze 3, ale chciałabym schudnąć więcej, a przede wszystkim dobrze wyglądać. Zauważyłam, że biodra mam szersze i nie tak łatwo zmieścxić mi się w stare spodnie. Powoli moze się uda. Póki co nie odchudzam się , bo jak nie mam czasu zjeść to potem brakuje mi pokarmu więc jeść muszę, a na to nie zawsze jest czas więc waga spada...
 
Agnieszka1986 u mnie podobna sytuacja z tym brakiem czasu na cwiczenia i jedzenie, z tym ze u mnie nawet brak czasu na sen. W dzien nie ma szans na drzemke... Ja mialam 16 na plusie, zgubilam 8 do wagi wyjsciowej musze zgubic nastepne 8. Najgorszy to ten brzuszek...
 
Ja czulam ze u mnie nie bedzie latwo - zreszta tak jak poprzednio :crazy:
Przytylam 12 kg - niby nie duzo, aleeee.....Po porodzie mniej tylko 4 :baffled:, do teraz spadlo o kolejne 2.
Czyli do wagi sprzed ciazy jeszcze 6 kg, a do pozadanej...............13 kg :wściekła/y:

Ja nawet nie wiem kiedy mozna zaczac brzuch cwiczyc po cc :confused:
Najgorsze ze widze roznice w jego wygladzie - po porodzie naturalnym jakos szybciej sie zmnijszyl....a teraz nie dosc ze jest...to jeszcze opada jakos dziwnie w dol :angry:
 
Anetko - u mnie to samo.Ale ja przytyłam 21 kg... Mam taki brzuszek jak w 5 miesiącu ciąży. Mój mąż sie śmieje, że może zapomnieli wyciągnąć mi czegoś z brzuszka w trakcie cesarki:-D Nawet nie wiem ile ważę:zawstydzona/y: tata obiecał przywieźć mi wagę w tym tygodniu to zobaczymy, aż normalnie się boję...
 
Ostatnia edycja:
Ja przytyłam niecałe 12 kg po porodzie z dnia na dzień leciało w dół na dzień dzisiejszy jest już 16kg mniej :-)
Brzuszek taki jak przez ciążą nie ukrywam że nie był płaski :-p więc i teraz nie jest, ze szpitala wyszłam w spodniach z przed ciąży w udach były nawet luźne teraz mieszczę się w rzeczy w które trudno było się wbić przed ciążą.
Myślę że to dzięki karmieniu piersia dodam że jem dość dużo a mimo to chudnę.
Przed ciążą trochę się zapuściłam więc moim celem jest schudnąć jeszcze jakieś 10kg oczywiście nie odchudzając się :tak:
Po prostu dieta cud.:-D
 
lunia możemy sobie podać rękę, ja przytyłam 22 kg. i teraz mam co zrzucać, fakt,ze przy karmieniu ta waga przynajmniej nie idzie do góry, a raczej coś tam spada po malutku, ale i tak trzeba sobie pomóc, ja muszę zacząć ćwiczyć, bo nie mogę na siebie patrzeć i aż z zazdrością czytam jak dziewczyny piszecie, ze nie macie co zrzucać i wchodzicie w ciuch z przed ciąży:szok:
 
BUZI@K - wez mnie nie doluj :-:)-:)-(.....piersia to ja tez karmie......a efektow nie widac

Anetko może to przez to że przed ciążą miałam sporą nadwagę i teraz łatwiej mi to zrzucić :confused:
Musisz trochę poczekać każdy organizm jest inny:tak: tobie też uda się zgubić zbędne kg zwłaszcza przy dwójce dzieciaczków :tak:
 
reklama
lunia możemy sobie podać rękę, ja przytyłam 22 kg. i teraz mam co zrzucać, fakt,ze przy karmieniu ta waga przynajmniej nie idzie do góry, a raczej coś tam spada po malutku, ale i tak trzeba sobie pomóc, ja muszę zacząć ćwiczyć, bo nie mogę na siebie patrzeć i aż z zazdrością czytam jak dziewczyny piszecie, ze nie macie co zrzucać i wchodzicie w ciuch z przed ciąży:szok:
Gabi ja niestety nadal mieszcze sie tylko w spodnie z czasu ciąży:zawstydzona/y: Ale pociesza mnie fakt, że urodziłam dopiero 2 tygodnie temu a do wiosny jeszcze troche czasu jest więc może uda mi się coś zrzucić:-)Damy radę:tak:A latem będziemy apetycznymi mamuśkami;-):-D
 
Do góry