reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

zmiescilam sie dzis w moje przedciazowe jeansy, ale poki co nie bede w nich chodzic, bo brzuchol wisi jak kolo ratunkowe :no: czyli nadal musze pomykac w dresach:wściekła/y:
zaczelam robic brzuszki, ale to jakis koszmar...
 
reklama
dziewczyny :szok: ja dziś odkryłam że nie mieszczę się w swoje buty wiosenne!!! wyszłam dziś i mam takie pęcherze , a wzór ze skarpetek mam odciśnięty na stopach- dobrze że to były serduszka to przynajmniej jakoś wygląda. Możliwe że stopy mi się tez rozeszły i jeszcze popuchnięte są?
 
Asiuk mi w pierwszej ciąży noga urosła o jeden rozmiar; przed ciążą nosiłam 38, po urodzeniu 39 i tak już zostało. Za to teraz wydawało mi się, że stopa bez zmian, bo noszę buty z poprzedniego sezonu ale jak chciałam kupic nowe, to 39 cisną a 40 za duża :dry: Podejrzewam, że stare buty są rozchodzone więc jednak i teraz troszkę stopa podrosła.
Pozdrawiam
 
może urosnąć. w poprzedniej ciąży tego nie wiedziałam i sobie kupiłam nowe śliczne buciki na początku ciąży (za 350zł!!) i nosiłam je przez miesiąc:/
 
a ja baraaaardzo chciałam żeby mi stópka urosła i nici z tego :/ w końcu może bym nie miała aż takiego problemu z kupnem butów jak teraz.. mój rozmiar to 35! :szok: moja siostrzenica która ma 8 lat ma taki sam rozmiar jak ja!! :p

a ogólnie jestem z siebie dumna :-D wczoraj byliśmy na zakupach.. przy kasie uśmiechał się szeroko do mnie snickers.. wyciągnęłam do niego dłoń, chwyciłam.. a po sekundzie zaczęłam mówić do siebie na głos "bądź silna, bądź silna" "dziewczyny z BB będą z ciebie dumne" i.... nie wzięłam :-D ale strasznie słodkie za mną chodzi!!!! umrę z pragnienia :-p
 
Ostatnia edycja:
hihi fazerka moja znajoma ma ten rozmiar i kupuje buty.....w wiedniu :-) bo tam zazwyczaj ma duży wybór- poleca też ecco :-)
i pomysleć że japonki dawniej wiązały stópki żeby mieć twój rozmiar :-D
 
reklama
masakra jest żebym znalazła jakieś buty na obcasie.. marzą mi się czarne zwykłe szpilki ale jeszcze takowych nie znalazłam.. sportowe buty kupuję na dziale dziecięcym.. :-p do Wiednia trochę daleko mam :-p
 
Do góry