reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

PM- nie dołuj sie ja w ciazy miałąm całe piersi w rozstepach a tak to nigdzie szybko zrzuciłam i mam cos takiego UWAGA :

skora brzucha mi wisi
rece mam jak patyki
od uda do kolana mam rozstepa o szerokosci 8 cm i jest fioetowy płakac sie chce wyglada jakby mnie ktos zbiczował moge sie pozegnac z bikini i plaza
na pupie mam około 30 rozstepów ciagle sinych powiekszajacych sie
na boczkach tez lekkie ale sporo ich jest a te z piersi to az zaczeły mi sie ciagnac do dekoldu
Juz nad tym beczałam ze jak ja wygladam a teraz to mi to zwisa kremy nic nie daja usuniecie tego z uda laserowo kosztowało by 4 tys z tego co sie konsultowałam a trzeba powtorzyc zabieg 3 razy
moje ciało jest ze tak powiem ochydne a ja zakrywam sie jak tylko moge porozdawałam spodniczki i spodenki krutkie i topy bo juz sie nie pokaze takie to jest oblesne
 
reklama
Pm niestety raczej nie polecaja stosowac kremów żadnych na piersi:-( jak ja patrze an swoje ciałko ochydne to niewidze żadego nowego rozstepu same stare po Meli:-) to przynajmniej plus:sorry2:
 
A ja po Meli nie mialam zadnego rozstepu, a teraz brzuch, to szkoda gadac.
Na cycory nie polecaja uzywania zadnych kremow kiedy karmisz- jak pisala Mrowa, ale warto chociaz bepantenem smarowac zeby natluscic skore. Ja np mialam sucha, normalnie, mi lecial naskorek, jak po opalaniu, bepanten pomogl.
 
ile ja miałam kremów podczas ciąży i niby coś się pojawiło więc jakoś się tym nie martwiłam bo tylko na boczku bielizna to przykrywała ale jak urodziłam i cała ta woda po zatruciu zeszła to szok nagłe wszędzie na udach i brzuchu liczę na jakieś cuda że same znikną albo ja o nich zapomnę:baffled::zawstydzona/y:
 
u mnie ciągle jeden kg na plusie. Brzuch do pięknych nie należy, ale pomału robi się coraz mniejszy. A rozstępy co prawda nie znikną, ale zjaśnieją
 
Przyszlamamusiu jak Ty toz zrobilas,z tak duzo schudlas w tak krotkim czasie????
ja mam +24kg i jeszcze 4 tyg.przed soba do porodu,dawaj mi tu jakies rady prosze,bo
to sie moze skonczyc zalamaniem nerwowym u mnie:happy::-D:-D
 
kacha107- nic nie robiłam ...samo zeszło:-p. Już w szpitalu zostawiłam 14kg (mimo, że lepiej jadałam niż w domu;-)). A tak to dieta karmiącej matki i spadło (ale chyba za szybko:zawstydzona/y: i teraz mam te rozstępy:wściekła/y:). W domu jadłam(przez 2 tyg) na śniadanie bułeczki z chudą szynką obiad: chudy rosołek, gotowany drób lub wieprzowinka z ryżem i buraczkami albo sałata lodowa, kolacja podobnie jak śniadanie. W międzyczasie jabłka gotowane, suchary i ciasteczka maślane bez ograniczeń.
A teraz staram się w miarę normalnie jadać. Ale się boję testowania na malutkiej, no ale cóż trzeba:dry:.
 
A u mnie 5-go dnia po porodzie na wadze 53 kg, czyli zostawiłam w szpitalu ok. 5 kg. Zostało mi jeszcze 2 do zrzucenia, do wagi sprzed ciąży, więc nie jest źle;-).
Ale najbardziej zaskoczył mnie brzusio, bo zszedł pięknie prawie całkowicie w szpitalu :szok::szok::szok:! Przy Zuzi po porodzie wyglądałam jak w piątym miesiącu ciąży, buuu Na pewno będę musiała nad nim popracować, żeby był jędrniejszy, ale to już będzie sama przyjemność, hehe:-D:-)
Ale wystraszyłyście mnie z tymi rozstępami...:surprised::surprised::surprised: Na razie nic nigdzie nie widzę i niech tak zostanie...:wink::yes:!
 
reklama
No a mi po porodzie przybylo rozstepow na piersiach i jest nieciekawie bardzo:zawstydzona/y:.Za to jeszcze w szpitalu smarowalam sie balsamem wyszczuplajacym na brzuchu i mam mniejsza samarke niz przed ciaza jak na razie o cwiczeniach nie ma mowy nie przy tym dziecku mam stepper i chcialam nad tyłeczkiem popracowac bo się spłaszczył:-)ale nawet nie mam kiedy.;-)A wczoraj chcialam zrobic porządek w szafce ze spodniami i wyciągnełam najpierw te których byłam pewna ze nie wejde w nie a tu cud weszłam i nie jakoś"na chama",także wydatek na wymiamę garderoby mnie ominął:laugh2:
 
Do góry