reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga...

Alonqa

Mój ideał <3Michaś:)
Dołączył(a)
27 Listopad 2007
Postów
414
A ja mam takie pytanie....ile ważyłyście w ciąży/ile przytyłyście, ile ważycie teraz i jak szybko udało wam się zgubić wagę ciążową bądź ile zostało wam jeszcze do zrzucenia?
 
reklama
Ja ważyłam przed ciążą 57kg przytyłam 10kg......w ciągu 2 miesięcy po porodzie schudlam do 56 kg.....a teraz waże 59, 60 ................a chce ważyc 55, 56.kg:tak::tak:
 
Przed ciążą ważyłam 51 kg (u mnie to oznaczało lekką niedowagę). Dzięki mojej kruszynce, dobiłam do szczęśliwej 70-tki. Stopniowo przez pół roku gupiłam kilogramy i zeszłam do 56 kg. Tak jest obecnie i w końcu mam wagę w normie :-) Nie stosowałam żadnej diety, a piersią karmiłam przez pierwsze 4 miesiące.
 
Ja przed ciążą ważyłam 60 kg, w ciąży przybyło mi 13 kilo czyli pod koniec bylo mnie 73kg:szok: karmilam pierwsze 6 miesięcy tylko i wyłącznie piersią i schudłam do 53kg czego przyczyną było nie tylko karmienir piersia ale ogolne stresy spowodowane sytuacja życiową:angry: a dzis waże tyle co przed ciążą czyli znowu 60kg:baffled:
 
Ja przed ciążą z Kubą ważyłam 64, w ciąży przytyłam 9 kg, dziś ważę 64-65 zależy od wagi, więc tyle samo co przed ciążą. Czyli dużo za dużo. Piersią karmię nadal.
A przed Julią ważyłam 56, przytyłam w ciązy z nią 16 kg. Wróciłam wtedy szybciutko do swojej wagi, mimo iż piersią karmiłam tylko ok 2 miesięcy....a potem po hormonach zaczęłam tyć.
 
Ja przed ciążą ważyłam 73 pod koniec ciąży(2 dni przed rozwiązaniem)!!!102!Tydzień po porodzie spadło mi do 90.Karmiłam piersią pół roku i nic nie zrzuciłam,przed ślubem 3-4 miesiące intensywnie cwiczyłam i byłam na diecie i efekty były mizerne.A teraz w styczniu zrzuciłam 5 kg!Jestem na diecie ale tym razm coś się w końcu ruszyło.Chcę zrzucić tak do 65,więc jakieś 20 kilo mi jeszcze zostało.
 
Ja ważyłam 55kilo przed ciążą, w ciąży ważyłam 65kilo, a zaraz po porodzie ważyłam 50 kilo jak to zrobiłam to nie wiem, ale teraz mam problem z przybraniem 5 kilo.
 
reklama
Ja przed ciążą ważyłam 56 kg,przytyłam 15 kg po porodzie ubyło chyba z 8,właściwie od razu wagę miałam jak przed.Teraz ważę57
 
Do góry