reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

hej dziewczyny... przyszlam was odwiedzic... :laugh: :laugh: ja naszczescie jeszcze bardziej nie utyłam waga pozostała ta sama...
:)

w wigilie bedzie 12 tyg. buziaczki :)
 
reklama
tez sie dzisiaj zastanawialam gdzie sie wszyscy podziali!

obzarstwo swiateczne bylo, ale mam wrazenie, ze zoladek ma jakos mniej miejsca, bo nie moge za duzo na raz zjesc.....nie mowiac o tym ile to jedzenie potem potrzebuje czasu na przejscie przez uklad trawienny :p
mysle, ze raczej nie przytylam, ale zobaczymy za 2 tygodnie jak pojde do gina.
W kazdym razie brzuszek juz sie nie chowa ;D
 
A ja od poczatku ciąży przytyłam 4 kg- lekarz mówi, że to nie jest zły wynik bo za miesiąc już półmetek:))
 
Ja juz dobijam do 50 i myslę, że w tym tygodniu dobiję. Wię zaczęłam w końcu przybierać na wadze. Teraz tylko pilnować, żeby nie za dużo :laugh:
 
wlasnie wrocilam od gina i po odjeciu wagi spodni hehe, waze 56,5kg :D
az mi sie nie chcialo wierzyc!normalnie mniej wiecej kg na miesiac a teraz to jakies 3!!!hoho, a mialam wrazienie, ze wlasciwie nie przytylam!
 
Wczoraj gin nas wazył:)- od ostatniego razu ( w przeciągu miesiaca)nic nie przybraliśmy na wadze- Od początku ciaży- ok 1 kg na plusie.
 
reklama
Ja tez ważyłam się wczoraj (wprawdzie na innej wadze niż ostatnio) i nie przytyłam ani grama, czyli od początku ciąży 1 kg na minusie :( A nie powiem, brzuch mam juz porządny... Coś by się przydało przytyć, ale nie dam rady jeść więcej - i tak jem sporo... Zobaczymy. Zwarzę się jeszcze na tej samej wadze co poprzednio...
 
Do góry