reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Andzia21 juz Ci pepek wystaje?
Na moim brzuchu (obejrzalam wczoraj dokladnie) jest masa labiryntow zylnych, na biodrach rozstepy :baffled:, a w miejscu po kolczyku nieladna dziurka :( Realia bycia Mama :) A! I pojawil sie nieoczekiwanie pieprzyk :) Ale i tak Kocham swoj brzuszek, bo dzieki niemu nosze pod sercem Ta Mala Oczekiwana Istotke :p Trzymajcie sie cieplo Dziewczyny :)
 
Nio to i Ja z moim brzusiem...:-)

zdjcie001dg6.jpg
zdjcie002at1.jpg


I moja piłeczka bez ubrania
zdjcie004ct3.jpg
 
Całkiem milusi też brzusio...a ja nadal nie mogę znaleśc mojego kabla usb. muszę mojego M poprosić zeby poszukał.
 
Andzia sliczne mieszkanko :tak: i sliczne piersi:tak:
U mnie jest brzuch a nie ma piersi :no: ale mam nadzieje ze i tak mleko sie znajdzie
w tych miniaturowych piersiach hihih
 
mi też piersi duzo nie urosły dalej mieszce się w niektore staniki, są tylko pełniejsze. Ja mam jedynie uczucie ciężkości ale to od brzucha, wydaje m sie wielki i cięzki, a waga idzie w góre
 
reklama
Andzia CUDOWNY. Piękny domek dla twojej dzidzi.


PIekny, sliczny, jedyny :)))
Powiedzcie, czy wedlug Was duze piersi w ciazy i po niej (przy karmieniu) to dla Was blogoslawienstwo, radosc czy tez utrapienie???:-p
Hmmmm miło miec czasami czym pooddychać:-p:-D jak normalnie sie prawei nie ma:-p:-D
Andzia sliczne mieszkanko :tak: i sliczne piersi:tak:
U mnie jest brzuch a nie ma piersi :no: ale mam nadzieje ze i tak mleko sie znajdzie
w tych miniaturowych piersiach hihih
Dorotka ja przed ciażami miałam takie średnie B (ale po dwóch karmieniach cieżko powiedziec aby one przypominały normalne piersi:baffled:) teraz mam średnie C a przy karmieniu moze i do (małego) D dobije:rofl2: I sie nie amrtw wielkośc piersi nie świadczy o tym czy bedzie pokar czy nie;-)
 
Do góry