reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

Przepraszzam juz pisze po polsku kot wlazl mi na klawiature wybaczcie
Laski przegladalyscie ten watek od poczatku ale sie u nas pozmienialo...az milo popatrzec...:-) ;-)
 
reklama
Megusek i Maja- cholera-uroczo!!! Co prawda, nie oglądam mam z innych miesięcy, ale Listopadóweczki to laseczki!! Nawet się rymuje ;)
Ja wciąż odkładam sesję artystyczną, bo jakos nie mam fazy...Cóż. mam nadzieję, że zdążę zanim brzuch opadnie przed porodem i nie będzie juz tak śliczniutko...
 
Maju, Megusek! Śliczne brzuszki! :-) Mój też zaczyna wyglądać jak brzuszek Listopadówki :-) Przez ostatni weekend w końcu zaczął być widoczny nie tylko wtedy jak nie mam nic na sobie ;-) Zatem może w końcu będę mogła uchodzić za przyszła mamę, bo tej pory wszyscy dziwnie patrzyli jak twierdziłam, że jestem w ciąży ;-)
A tak a propos... dziwny zbieg okoliczności - brzuszek powiększył się znacznie, gdy mój K. wyjechał na weekendzik :-) Może coś w tym jest! ;-)
 
Iwona poprostu się wyluzowaliście z maluszkiem. Fakt jest jednak taki, że brzuszek czasem rośnie dosłownie w oczach.

Pola ja czekam niecierpliwie na mój gips. Chce zrobić odlew brzuszka zanim opadnie, będzie dekoracja do dzidziusiowego pokoiku. A czy Ty przypadkiem nie robiłaś ostatnio sesji, czy przegapiłam gdzieś Twoje zdjątka?
 
reklama
Do góry