reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga...

reklama
To i ja się pochwalę ;-) :laugh2:

SN153104.jpg
 
Ale u was chudzinek ślicznie te brzuszki już widać. :-) Ja się po prostu troszkę większa robię bo mi ciasno w dżinsach.
 
u mnie nadal płasko ;-) a waga poleciała jakieś 1,5kg w dół, (wg ginowej wagi to nawet 2,5kg) nie wiem dlaczego, bo nie mam mdłości i jem w miarę normalnie. u mnie to pewnie rodzinne, bo moja mam też przez pierwsze miesiące traciła na wadze...
 
u mnie nadal płasko ;-) a waga poleciała jakieś 1,5kg w dół, (wg ginowej wagi to nawet 2,5kg) nie wiem dlaczego, bo nie mam mdłości i jem w miarę normalnie. u mnie to pewnie rodzinne, bo moja mam też przez pierwsze miesiące traciła na wadze...

U mnie też poleciała o 2kg w dół... ale to ponoć normalne na początku, Dzidzia "zabiera" nam trochę witamin i innych historii z organizmu i stąd ten spadek na początku... ;-)
 
U mnie tez jest nie za ciekawie waga 65kg wzrost 1,73cm . Licze ze przytyje ok 12 kg to moje marzenie hehehe:-)mam bardzo duza tendencje do tycia (po mamusi):-Dale mam kolezanke która doszla do wagi 102 kg przez karmienie piersia prawie schudła 35kg (jak wiadomo przy karmieniu tez nie mozna wszystkiego jesc) wiec nie martwcie sie kochane zaczniemy karmic i wszystko wróci do normy:)
 
reklama
Ja do 110 kg pewnie dojdę lekko... mam ciężkie kości ... pozatym mam 177 .

a co do mojego brzucha wygląda jakbym była w 6 miesiącu ! z powodu wielkiej ilości wód
płodowych... ponoć ...

więc zdjęcie by się nie zmieściło pewnie ... he he


Ja nie wejdę już w żadne jeansy...pozostały leginsy .
 
Do góry