reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

sagaa Swietny masz brzusio!! ja wprawdzie ledwie co zapinam sie w swoje spodnie, ale juz sama nie wiem czy to przez to ze Kruszynka rosnie, czy po prostu przez moje zaparcia, ktore teraz mnie nekaja:dry:
Dziewczyny a bola Was piersi?? bo mnie caly czas odkad tylko okresu nie dostalam. a wcale jakos tak bardzo nie urosly... mimo tego bolu. Chociaz bardzo bym chciala bo zawsze marzylam o wiekszym biuscie :-p Mam nadzieje, ze zanniedlugo ich rozmiar powiekszy sie jeszcze Ciut, ciut ;-):-p
 
reklama
Devi mam tak samo raz bola mocniej raz mniej chdoze w jednym staniku dzis musze kupic na zmiane bo do starych sie nie mieszcze:p
 
Devi brzuszek marzenie
z pewnością nie bedziesz miała problemow zrzucic brzuszek po ciazy bo sam zniknie ... mam wlasnie taka zgrabniutka kolezanke, ledwo urodzila , a juz wrocila do swoich malutkich rozmiarow
pozazdroscic takim :))
 
devi- ale ty laska jestes.........

saga fajny masz brzusio!! u mnie tylko sadlo jest!!

nija- mnnie piersi zaczely bolec tydzien temu, tak jak bym miala siniaki na nich dotknac sie nie moge,jak wiezorkiem pozbywam sie stanika- ulga nie do opisania choc wcia bola jak jasna ch.... a co do zatwardzen- to :no: ja juz walcze od samego poczatku od ovulki

ja swoja fotke wrzuce w weekend- pochwale sie moim sadelkiem....:eek:
 
reklama
Do góry