reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Więc ja w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg!! :szok: hehe zaczynałam od 60 a skończyłam na 86!! :eek: Niewiarygodne!! ;) No ale wzięłam się za siebie i teraz przed ciążą ważyłam prawie tyle samo bo 63kg. Ufffff.... ;-) Teraz jem zupełnie inaczej niż ostatnio i teraz już widzę różnicę. Porównując jak na razie 7tc wtedy + 4kg:szok: teraz nie mam nic do przodu. Podkreślam przy tym, że dbam o moje maleństwo i nie głodzę się. Po prostu inny dieta, częstsze posiłki i raczej bez bezsensownego jedzenia ;-) Wiem, że nie to jest najważniejsze, ale jednak troszkę ważne w okresie kiedy jest się powiedzmy z rok po porodzie, siedzi się w domku z maleństwem i dostaje się "głupich" myśli :-D
Życzę powodzenia ale i tak nie to jest najważniejsze.

Dziewczyny śliczne macie zdjęcia!! Piękne sesje!! :tak:

pozdrowionka :-)
 
reklama
dziewczyny piękne brzuszki :-)

Ja przytyłam jakieś 10-12 kg w pierwszej ciąży ale startowałam z 42 kg. Tak mi się wydaje dziewczyny, ale to moje zdanie, że warto jak się ma takie skłonności do tycia wprowadzić jakiś sposób inny żywienia, bo samopoczucie w ciąży i po też jest bardzo ważne.
Życzę każdej z Was jak najpiękniejszych brzuszków i jak najmniejszych problemów z tyciem
 
No dobra laski, koniec gadania o nadprogramowych kilogramch po świetach oraz wspomninaniu starych cizaowych brzuszków.
Czas zacząc chwalić sie swoimi:)

My, mając już pierwsze usg, rozpoczelismy fotogarfowanie brzuszka:)

Oto mój oooolbrzymi 9-tygodniowy brzuch...wypukłość to głównie efekt świat ;)

 
reklama
Do góry