reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE DIETY - czyli jak marcowym mamuśkom idzie w odchudzaniu

a jak dziewczyny idzie odchudzanie? u mnie waga stoi,ale nawet to fajnie, 65 to jest dobry wynik,nie powiem nie obrazilabym sie gdyby bylo z 4kg mniej ale... nie mozna miec wszystkiego :p
w pracy malo czasu nawet pomyslec o jedzeniu nie ma szans ale zawsze jakas kanapke zjem, z chleba, tylko z reguly ciemny, wieczorem obiad i tyle
ale nawet chipsy ostatnio jadlam
a dzis urodziny miala w pracy laska i ciasto bylo

a jak wam idzie? bo cos cichutko tutaj ;-)
 
reklama
u mnie tez waga stoi, chyba taka mam optymalna, coz moze byc, wchodze we wszystkie spodnie sprzed ciazy, wiec super :) chociaz ten brzuszek taki jeszcze wystajacy - trzeba chyba tylko to ujedrnic bardziej pewnie...
 
heronek kremem kremem ;D

u mnie kg mniej ost ale pewnie już o ten kg podskoczyło więc nawet nie zmieniam ;/

kicha zgadzam się ... jeżyki, wafelki i inne słodkości yyyyy ... <dół>
 
u mnie codziennie cos słodkiego a to dwie delicje a to listek czekoladki, za to spacery uskiteczniam. E tam ...juz nie zrobie ciałka do wakacji. Musiałabym ostro ćwiczyc. Nie mam szans :)
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU waga o 0,5kg w ogóre ale stoi rozmiaer 40 i 38 w uzyciu...chociaz jak patrze na fotki swoich parowek to mnie doł lapie :p
 
mi wlasnie nogi najbardziej schudly i brzuch dzieki 2-3 godzinnym spacerom i chyba przez to, ze nie jem kolacji a ze slodkiego to kostka czarnej czekolady albo bezcukrowy i beztluszczowy deserek.
 
u mnie głownie w naduzyciu ostatnio biały chleb, zołty ser. Przed ciązą jadłam sporo sałatek a teraz nie chce mi się robić. Jedyne czego duzo jemy to warzywka na parze. Kupiłam ostatnio te warzywa Stemer i są pycha tylko małe ale na dwie porcje starczy :) Czas zaczac chyba robic te sałatki:p
 
reklama
A ja od tygodnia codziennie biegam wieczorami najpierw bylo pol godziny oczywiscie z malymi odpoczynkami, a wczoraj nawet dalam rade godzine :p
czuje wszystkie mięsnie, musze cos zrobic ze swoją skrorą bo lato tuż tuż i pewnie gdzies pojedziemy.
A jak u Was ??
 
Do góry