reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

veritaserum71 - nie masz co się martwić - ja mam tak samo, a jestem na to wyczulona po poronieniu, ciesz się ciążą i brakiem dolegliwości, ja tak przeżywałam czytając objawy dziewczyn, aż się dzisiaj doczekałam - wstałam i lekko mnie zemdliło i nie było to przyjemne - do tej pory dnia zjadłam tylko suchą kromkę chleba i piję herbatę:zawstydzona/y:


Ciesze sie:-), ale zamartwiac i tak sie bede...tyle dziewczyn stracilo swoje fasolki w tak wczesej ciazy:-( Caly czas o tym mysle, i analizuje wszelkie a raczej brak objawow :baffled:

Bardzo sie boje...a moj maz na dodatek, juz najchetniej przestawial by meble i mierzyl czy lozeczko sie zmiesci :baffled: Faceci czasami sa niepowazni :-D

Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza troche mnie uspokoi. Staralismy sie o fasolcie ok 6 miesiecy (wiem ze to niedlugo, ale juz niechcialabym przechodzic tych stresow testowych :zawstydzona/y:) to moja pierwsza ciaza...na dodatek niedlugo stuknie mi 30-stka:rofl2:

Nie czuje sie staro. I Irlandii, gdzie mieszkam, dziewczyny mowia, ze 30 lat to za wczesnie (bo one maja tyle jak wychodza za maz :-)) a w Polsce lekarz mowi, ze to ostatni gwizdek :baffled: na pierwsza ciaze. W dodatku od dziecka lecze sie na niedoczynnosc tarczycy (biore tabletki wiec powinno byc OK) i to tez mnie martwi :zawstydzona/y:

Wogole to bede chyba nadwrazliwa matka :-D:-D:-D wcia ztylko sie martwie:-D:-D:-D
 
reklama
To normalne - ja też jestem przed 30 i czekam na swoją pierwszą wymarzoną dzidzię - i wiem jaki stres przeżywasz, ja jednak staram się nie panikować (a wiesz mi że u mnie dodatkowego stresu przyprawia mi szef - nawet szkoda pisać)....jeśli Ci to pomoże to zacznij mierzyć temperaturę - pisałyśmy o tym wcześniej.....
wszystko jest git :)
 
Veritaserum71 to możemy sobie podać rękę, ja też przyjmuję leki na niedoczynność tarczycy, tylko, że ja po operacji wycięcia gruczołu tarczycy.

Kames chciałaś to masz;-).Zjedź coś jeszcze, bo teraz to Cię może z głodu mdlic;-).
 
To normalne - ja też jestem przed 30 i czekam na swoją pierwszą wymarzoną dzidzię - i wiem jaki stres przeżywasz, ja jednak staram się nie panikować (a wiesz mi że u mnie dodatkowego stresu przyprawia mi szef - nawet szkoda pisać)....jeśli Ci to pomoże to zacznij mierzyć temperaturę - pisałyśmy o tym wcześniej.....
wszystko jest git :)

Musze kupic nowy termometr (ale to jak bede w Polsce, bo te tutejsze mierza w F :baffled:) Teraz mam rteciowy a ten nie bardzo sie nadaje.
Wiem, ze pod pacha sie nie liczy ale ostatnio mialam 36.5 a wczoraj 36.9 (czyli nie za duzo) ale ja przed ciaza mnialam 36.4 w przyplywach. Ogolnie zimno krwista jestem :-D:-D
 
Veritaserum71 to możemy sobie podać rękę, ja też przyjmuję leki na niedoczynność tarczycy, tylko, że ja po operacji wycięcia gruczołu tarczycy.
;-).

To ty bardziej zaawansowany przypadek....ja tylko Euthyrox 75 lykam. Kiedys bralam jeszcze jod, ale pani lekarz powiedziala, ze mieszkam nad morzem, wiec mi wystarczy :baffled: Jakos nie jestem do tego przekonana. Ale zapytam jej za dwa tygodnie. Moze przy dzidzi przepisze mi troche jodu w tabletkach :-D
 
Bardzo sie boje...a moj maz na dodatek, juz najchetniej przestawial by meble i mierzyl czy lozeczko sie zmiesci :baffled: Faceci czasami sa niepowazni :-D

Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza troche mnie uspokoi. Staralismy sie o fasolcie ok 6 miesiecy (wiem ze to niedlugo, ale juz niechcialabym przechodzic tych stresow testowych :zawstydzona/y:) to moja pierwsza ciaza...na dodatek niedlugo stuknie mi 30-stka:rofl2:

Nie czuje sie staro. I Irlandii, gdzie mieszkam, dziewczyny mowia, ze 30 lat to za wczesnie (bo one maja tyle jak wychodza za maz :-)) a w Polsce lekarz mowi, ze to ostatni gwizdek :baffled: na pierwsza ciaze. W dodatku od dziecka lecze sie na niedoczynnosc tarczycy (biore tabletki wiec powinno byc OK) i to tez mnie martwi :zawstydzona/y:

Wogole to bede chyba nadwrazliwa matka :-D:-D:-D wcia ztylko sie martwie:-D:-D:-D

Wiek jak najbardziej ok i dobrze, że nie czujesz się staro, a jak się urodzi dziecko to dopiero poczujesz się jak nastolatka:-D:-D:-D Zobaczysz ile energii będziesz w stanie z siebie wykrzesać. A tak poważnie, dziecko mnie bardzo odmieniło na plus.Po pierwsze poprawiła się znacznie moja figura, sporo schudłam, znikły wszystkie dolegliwości, z którymi borykałam się latami jak przewlekła niedokrwistość, bóle miesiączkowe, kondycja moich włosów znacznie się poprawiła w czasie ciąży i podczas karmienia piersią całkowicie odżyłam i czuje że w moim organizmie wszystko gra. Psychicznie też czuje się lepiej i czuje że się spełniam.:-)
 
reklama
Veritaserum71 ja biorę Euthyrox 125 i do tego witaminy z jodem.

Impresja Wiosenna tylko pozazdrościć zmian po ciąży. Ja właśnie po ciąży zachorowałam na nadczynność tarczycy, skończyło się operacją i nadwagą 10 kg. Może teraz będzie lepiej i będę mogła napisać coś takiego jak Ty;-).
 
Do góry