reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

reklama
Martadelka - nie zauważyłam... :sorry2: Coś czuję, że chyba muszę usiąść do zakupów książeczkowych... Za dużo mi się zrobiło na już. :-pW księgarni książeczka 8 zł - na www.matras.pl - 5 zł.... :szok:
 
Martadelko, co do tablicówki ja myślę, że Miesio zrozumie, że kredą maluje się tylko po czarnym:tak: Zwłaszcza, że mini półeczkę na kredę na tym czarnym pasku zamocuję.
 
no właśnie ten niebieski jest dla mnie za intensywny zastanawiałam się nad jakimś beżem coś jak kawa z mlekiem ale znów nie bardzo pasuje do złotego wieszaka :baffled:
 
A my ciągle nie u siebie, teraz u teściów, za jakiś czas po wyjeździe pewnie na początek na wynajmowanym, ale próbuję robić wszystko, żeby było domowo i ciepło :) wymarzona czerwona kuchnia :)
Zdjęcie050.jpgZdjęcie060.jpg

Mały pokój w wiosennym wydaniu :) do tego zielona narzuta na kanapie i poduchy w kolorach czerwonym, pomarańczowym i żółtym :)

DSCF1621.jpgDSCF1619.jpg
 
reklama
Do góry