reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

Kochane, oto plan mojego nowego m, już sie nie mogę doczekać urządzania!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 100
reklama
felka WOW!!! :-):-):-):-):-) ale żeś kobieto poszalała :-)
najbardziej to mi sie podobają takie półki
Untitled | Flickr - Photo Sharing!
tylko czy można gdzieś takie półki jak są w środku kupić ? i zamontowałabym w moich w środku
A wiesz jaki ja miałam pomysł wykorzystać słoiczki po deserkach od Matiego (choć teraz ich mamy mało bo rzadko już je je.
A w ikei są takie małe półeczki moze?
podoba mi sie umiejscowienie takie
Kosz do przypraw nikiel mat R-111.G5 - sklep szuflandia.info
mam z ikei taki drążek z haczykami na chochle itp
więc pasowałoby to po drugiej stronie
coś pokombinuje
a mogłabyś dać linka do tych półeczek co Emi ma na książki w swoim pokoiku?

mrsmoon zazdroszczę :-)
 
kati tu masz półeczki, co są na wewnętrznych drzwiach
BEKVÄM Uchwyt na przyprawy - IKEA
tu emilkowe półeczki
RIBBA Półka na zdjęcia - 55 cm - IKEA - na tych książeczki
RIBBA Półka na zdjęcia - 115 cm - IKEA - na tej obrazki, zdjęcia, pierdółki

byłam dziś w Nanu nana, akurat mają w ofercie różniaste słoiczki m.in. takie mniejsze, które mi się podobają:tak: tylko nadal się zastanawiam czy chcę aż tyle miejsce na blacie poświęcić...? ściana to chyba lepszy pomysł, skłaniam się do tych pojemników magnesowych
GRUNDTAL Pojemnik - IKEA
tyle, że listwa magnetyczna kosztuje 49zł, na niej zmieszczą się tylko 4 pojemniki...
więc nadal myślę;-)


moon:-):-):-) to macie co urządzać!!! dawaj na główny pliss napiszę choć parę słów, no może zdań:-p
 
Ostatnia edycja:
nie mogę się doczekać końca, więc Wam pokazuję już teraz, na razie łazienka:
2013-10-19 14.59.55.jpg2013-10-19 15.00.03.jpg2013-10-19 15.00.14.jpgzdjęcie.jpg

i salon z wielkimi oknami:
zdjęcie-1.jpg
 

Załączniki

  • 2013-10-19 14.59.55.jpg
    2013-10-19 14.59.55.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 90
  • 2013-10-19 15.00.03.jpg
    2013-10-19 15.00.03.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 85
  • 2013-10-19 15.00.14.jpg
    2013-10-19 15.00.14.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 80
  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 72
  • zdjęcie-1.jpg
    zdjęcie-1.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 87
Aestima, widzialam:-) kocham dom Twoich rodzicow! A plytki podobno zrobily sie teraz bardzo popularne;-) zastanawialam sie nad czarnymi na pas roboczy do kuchni, ale w koncu beda biale z szara fuga
 
Mrsmoon - okna salonowe faktycznie super, wiem coś na ten temat - szkoda, że kolejny budynek tak blisko :-( - kafle podłogowe w łazience fajne, teraz czarne dodatki. Powodzenia - aby nie było jak powiedzeniu "wykańczam mieszkanie a ono odwdzięcza mi się tym samym"....:baffled:
 
Forever dzieki! I dzieki za wyrozumialosc-mam na mysli moje opoznione odpisywanie na smsy/maile. Poki co mieszkanie na nie wykancza, zapal jest, niemilych niespodzianek nie ma:-) oby takk dalej!
 
moon ja Cię pierniczę - ale zaj...sty salon!!! faktycznie szkoda, że drugi budynek tak blisko ale co tam - taaaki salon, zazdraszczam!:happy: no i nie jestem zaskoczoną bielą (łazienka):-p trzymam kciuki za dalsze postępy w remontowaniu/urządzaniu, zapodawaj koniecznie fotki:-)


dziewczyny my jesteśmy na etapie szafy do przedpokoju, na zamówienie, może macie jakieś pomysły na fronty, przedpokój wąski i nie należy do najjaśniejszych, najprawdopodobniej będę 4 skrzydła drzwiowe
 
reklama
Martadelko proponuje bialy polysk albo lustra i zrob na wymiar jezeli chcesz miec plytsza niz standard. Paxa z ikei tez polecam, maja 2 glebokosci, wytrzymale i ceny przystepne:)
a ten budynek rzeczywiscie na zdjeciu wyglada jak na wyciagniecie reki, ale tak naprawde dzieli je ulica i dwa chodniki
 
Do góry