reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze małe zachciewajki

reklama
przed ciąż nie lubiłam a wręcz nie nawidziłam zupy krupnik a teraz zajadam tylko ech idzie...właśnie zakończyłam konsumpcję...pycha!:-)
 
hmmm moze trudno w to uwiezyc ale jakos specjalnie nie mam zachcianek:tak: na cale szczescie odzuca mnie od slodyczy no moze od czasu do czasu jakis kawalek ciasta zjem ale tak to wszystko jak przed ciaza:-) smieszne jest to ze moj mezulek ma zachcianki;-) jak tak dalej pojdzie to zbankrutujemy :-) :-) on potrafi przez weekend wyjesc wszystko z lodowki i potem marudzi ze jeszcze by cos zjadla a tam pusto:szok: maja wasi panowie tez zachcianki!!!!
 
Ananas mniam, mniam też mnie wczoraj wzięło i zrobiłam na obiad chińszczyznę pt.: kawałki kurczaka w cieście z sosem słodko – kwaśnym z ananasem i wiśniami do tego ryż (mieszany zwykły z dzikim) – pyyyycha.
 
ja nie miałam zachciewajek, jedynie dieta mi się zmieniła, z 2 posiłków dziennie na 4-6 mniejszych i duża ilośc owoców.
i jak zawsze smaczek na cosik słodkiego, ale owoce i słodycze, czekoladki zawsze lubiłam i nadal lubie... mniej grymasze przy jedzeniu no i skonczyłam z obgryzaniem paznokci to tyle jesli chodzi o zmiany zywieniowe ;P
 
Szmina hihih :-D :-D :-D
Ja ostatnio powiem wam, że niemam jako takich zachcianek - oczywiście mandarynki i sok pożeczkowy muszą byc codziennie ale żeby coś tak szczególnie mi sie zachciewało to nie :no:
niewiem moze gumy rozpuszczalne mamba - bo prawie codziennie je wcinam :-) mniam
 
reklama
sami ja ostatnio rowniez wcinalam mambe :tak:!!!!!
a mandarynki juz mi sie przejadly - za duzo pozeralam ich codziennie :szok:!!!!!!! niestety ostatnio mnie ciagnie do slodyczy, za to nie mam ochoty na obiady :no:!
buziaczki
 
Do góry