reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
u Nas nocka juz nawet OK dzis mala sie obudzila o 1 na jedzonko dalam jej 140ml mleka, i pocycala gdzies nad ranem noi o 6 wyladowala u nas pod ciepla kolderka :tak:tak pospala do 8:tak:
zauwazylam ze Blanka wcale nie musi jesc tylko , takjakby sprawdzala nas czy jestesmy czy nie jest sama :sorry2::baffled: moze jedno karmienie musi sie odbyc ale reszta to juz nie jest porzebna , tylko cos cieplego dac jej(cycus zastapic butla z woda:-D) i bedzie spala z moniem np. bo ja juz prawie nic nie mam w piersiach mleka , i zauwazylam ze Blania chiwlke pocyca sobie i puszcza, noi nie slysze by polykala :tak: to znaczy ze nie jest glodna :confused::blink:
 
Buziaczek O Matko! Ale masz spryciulę w domu. No to teraz ani chwili wytchnienia, tylko cały czas musisz mieć ją na oku, bo nigdy nie wiadomo co wykombinuje i jaką nową umiejętność opanuje.;-):-)
:szok::szok::szok::szok:To ci rozrabiara ,jestem w szoku.Teraz to musisz na nią uważać.Ja Julka to już samego nie zostawiam chyba że w łóżeczku.Chociaż jeszcze nie raczkuje to potrafi po całym łóżku katurlać się i ostatnio zastałam go na brzegu.
Dziewczyny no naprawde mala nam sie tak rozwija szybko teraz ze nie wiem , boje sie o nia by jej sie nic nie stalo , w lozeczku nawet nie moge jej zopstawic ..bo staje i jak sie pusci czasem to uderza glowka i placze :dry: kupilismy jej ostatnio krzeselko do jedzenia ma szelki i takie zabezpieczeni dolne by nie wypadla to ona wstawac chce i gora mimo ze ma szelki na sobie , ostatnio jak mylam naczynia patrzylam na nia mimo to wyszla z samochodziku i wypadla na glowke , na szczescie nic jej nie bylo nawet guza nie bylo:sorry2:ale stracha mialam :szok::wściekła/y::wściekła/y:
MOja Blania jak byla na tym etapie to byla jeszcze do zniesienia :blink:, wlozylam do lozeczka dalam zabawki i moglam sprzatnac troszke a dzis nawwet zabawki ja nie interesuja zadne czasem mam wrazenie z zachowuje sie jakby miala 6 lat:confused::nerd:
a czy powroci jej zainteresowanie tymi zabawkami ??:confused::sorry2::baffled:
 
musze sie pochwalic ze moj maly 1 raz przespal cala noc do 6.30 normalnie byłam w szoku ale ze sie nie obudzil na jedzenia to szok jak ja bym chciala zeby juz tak zostalo:tak:
 
U nas nocka prawie cała przespana,Julek wstał o 6-tej.Za to Olek wymiotował 6 razy i po 13 idziemy do lekarza.:-(

Ojoj, to nie dobrze, mam nadzieje ze to nic powaznego, daj koniecznie znac jak wrocicie od lekarza.

musze sie pochwalic ze moj maly 1 raz przespal cala noc do 6.30 normalnie byłam w szoku ale ze sie nie obudzil na jedzenia to szok jak ja bym chciala zeby juz tak zostalo:tak:

Gratuluje! moze malemu juz sie ustabilizuje i bedziecie razem przesypiac cale noce:tak:

A moj dzis sie budzil co 3 godz.
 
No no..buziaczku, niezla rozrabiaka z Blani:-D ale wiesz ja uwazam ze to lepiej jak jest taka ruchliwa i wszedzie chce wszystko dotknac zobaczyc, niz mialaby by sie niczym nie interesowac.

Ja Victora tez juz musze pilnowac, ostatnion kupilismy bramke na schody zeby sie nie sturlal po nich na dol. Moge go jedynie zostawic o niego w pokoju, bo wszystko jest tak zrobione ze nic sobie nie zrobi.

Pewnego dnia, apalismy razem w naszym lozku, wyszlam na chwile po cos na dol i mialam wrocic za chwile i slysze bum, wiec biegiem po schodach, co sie okazalo ze maly wyczul ze mamusi niema obudzil sie zaczal sie krecic po lozku i z niego spadl:szok: bylam w szoku, ale nic mu sie nie stalo.

W duzym pokoju uwielbia lawe(wszystko z niej sciagac) i 2 duze kwiatki ktore stoja na podlodze juz nie raz je przewrocil:-D

A co do raczkowania- to ostatnio juz lepiej mu to wychodzi, mozna powiedziec ze zastartowal:tak:
 
reklama
Do góry