reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Napisz szybko jak już coś będziesz wiedziała. Może to tylko jakiś torbiel, który się sam wchłonie??
 
Spokojnie, może to tylko jakaś drobna infekcja. Miałam taką po poprzedniej ciąży. Dostałam tabletki i szybko wszystko minęło. A w ciąży trzeba z takimi rzeczami działać szybko, więc może stąd ten pośpiech. Będzie dobrze!
 
Infekcja tak z pewnością, bo przy ostatniej wizycie dostałam już antybiotyk dopochwowy i tabletki dla męża.
Mam nadzieje, że to w związku z tym, a nie coś innego i że to nie zagraża ciąży :eek: Najgorsze że muszę czmychnąć z pracy, moje Panie-koleżanki wiedzą o ciąży, ale szefom miałam dopiero w piątek powiedzieć po jutrzejszej wizycie. Tak czy siak jadę do gin za 15-20 min.
 
dziekuje za odpowiedz:) czyli nie mam się co martwić jeżeli mi nie zlecił tego badania, a usg już miałam:) dzieki:-)
 
A ja mam jakieś dziwne upławy - niewielkie, ale takie brązowo-żółte i gęstawe :-( Schizuję przez to, a wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i nie wiem co robić. Czy któraś z was tak miała? Co robić - pędzić do lekarza czy nie panikować?
 
reklama
A ja mam jakieś dziwne upławy - niewielkie, ale takie brązowo-żółte i gęstawe :-( Schizuję przez to, a wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i nie wiem co robić. Czy któraś z was tak miała? Co robić - pędzić do lekarza czy nie panikować?

Taka gęsta, zwiększona wydzielina jest normalna. Oczywiście jeśli nic cię nie swędzi, nie piecze i nie boli. Ja mam tej wydzieliny bardzo dużo ale lekarz powiedział ze tak ma być.

No ale oczywiście lekarz potwierdzi czy wszystko ok. Jeśli nic nie swędzi to nie ma się czym niepokoić za pewne.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry