reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

Annn ja też je brałam. W szpitalu dożylnie i potem w domu łykałam. Zgadzam się, że mają okropne skutki uboczne. Najlepiej spać z przerwami na jedzenie, bo inaczej to nie da się tego normalnie znieść. Ja miałam nogi jak z waty jak podniosłam się po kroplówie, a rece mi drżały jak diabli.
Mi położna w szpitalu poradziła spokojne ćwiczenia oddechowe, tak aby trochę się skupić na czymś innym niż na walącym serduchu... Włącz sobie jakąś spokojna muzyczkę, zamknij oczy i regularnie, głęboko oddychaj, w tym czasie myśl o czyms przyjemnym. To tez fajne ćwiczenia jak nie możesz zasnąć.
Annn dasz radę! Musisz pozytywnie mysleć. W grudniu na rekach będziesz miała największy skarb i te wszystkie rzeczy odejdą w zapomnienie.
Trzymaj się. Pisz, będziemy "podnosić" Cię na duchu!
 
reklama
dziewczyny ja ostatnio zauważyłam ze strasznie pękają mi naczynka na nogach..tak pod kolanami i na łydkach. niby nie jest tego dużo..ale jak tak dalej bedzie nie dobrze:-(
 
Mi pękają naczynka w okolicach kostek u nóg i mam takie lekko napuchnięte...mąż mi masuje zawsze przed snem nogi, to przynosi mi sporą ulgę:tak:

To pewnie od ciężaru jaki nosimy, tylko czy te popękane naczynka znikną....tego nie wiem:confused:
 
Taki ciezar musi jakos wplynac na nasze ciala. Ja jeszcze nic takiego nie zauwazylam u siebie ale moze dlatego ze ja malo chodze no i duzo nie przytylam :tak:
 
Mi tez troszke naczynka na lydkach popekaly i obawiam sie, ze niestety samoistnie nie znikna... Ale sa chyba jakies kremy na to (przynajmniej do popekanych naczynek na twarzy sa), ale czy sa skuteczne, to nie wiem... No i poza tym podobno skuteczne przy tym sa masaze i przyjmowanie zwiekszonej dawki witainy C (ale co do szczegolow, to nie mam pojecia....)
 
Mojej mamie niestety wszystkie nie poznikały. Ma do dziś. Jedynym rozwiązaniem byłby zabieg ich zamykania... Tak "optymistycznie" zabrzmiało to co napisałam :baffled:
 
To ja jeszcze w optymistycznym tonie dodam, ze to zamykanie to pewnie laserem!(?) Podobno cholernie bolesny zabieg:eek:
No nic, dopoki to nie sa jakies potwornie rzucajace sie w oczy zmiany na skorze, to jakos to przezyje:-)
 
Meczy mnie tak beznadziejna zgaga...kurcze i czytałam gdzieś, że tak juz może byc do końca..:wściekła/y:
Muszę kupić dzis spory zapas kefirków i reni...najgorzej mnie meczy przed snem i w nocy...
 
reklama
Do góry