reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

dota ja tez tak mam....wieczor i noc są koszmarne przez zgage.... i tez zrobilam sobie zapas kefirków i mam nadzieje ze pomogą...
 
reklama
Powiem wam, że ja naprawde uważam na to co jem...żeby nie miec tej zgagi...a dzisiaj w nocy to myślałam, że mi gardło spali...no cos strasznego:angry:
 
Powiem wam, że ja naprawde uważam na to co jem...żeby nie miec tej zgagi...a dzisiaj w nocy to myślałam, że mi gardło spali...no cos strasznego:angry:

Ja też jem neutralne rzeczy. Nic słonego, nic ostrego, nic mocno słodkiego. Staram się pić dużo wody i te kefiry... Ale czasami po zwykłej kanapce z żółtym serem mnie też dopada :wściekła/y: Ręce opadają...
 
Wspolczuje wam dziewczyny naprawde.Zgaga mi tak czesto teraz nie dolega ale ja naszczescie mam wyprobowany sposob na nia.Szkoda ,ze choc tyle o tym juz pisalam nie chcecie choc sprobowac czy to dziala.No ale zycze wam zeby pomogly kefirki lub reni;-)
 
Tak bywa z naszyszymi zapominalskimi glowami;-) ja tez ciagle o czyms zapominam jak ide do sklepu.W ciazy zdarza mi sie to chyba nawet duzo czesciej niz normalnie.;-)Mam nadzieje ,ze Ci pomoze jesli jednak kupisz to siemie.Dla mnie to prosty i skuteczny sposob.Nie wiem moze nie na wszytkich dziala ale jak mowie nie zaszkodzi sprobowac:tak:
 
Ja naszczescie nie musze probowac zadnych sposobow :-) Nie mam czesto zgagi a jesli nawet ja mam to chyba nie tak straszna jak Wy :no:
 
No to i ja sie dopisuje.
Tyle że u mnie występuje zgaga weekendowa, tzn dopada mnie w piątek i cały weekend trwa, od rana do nocy:baffled: Już mam czasami tego dość, bo to nie tyle że mnie pali, ale mnie dusi. Ostatnio zasnęłam o 4 w nocy po tym jak co sie położyłam musiałam wstać zeby złapać oddech bo na lężąco brakowało mi powietrze. Nie wspomne o pieczeniu, bo to oczywiste, w każdym razie świeczki w oczach obowiązkowe....
No więc kupiłam sobie to siemie lniane, tzn nie ziarenka bo babka w aptece mojej mamie poleciłalen mielony i żeby go pić czy jeśc tak jak Aneczka mówi:tak:
I chyba moja zgaga sie wystraszyła tego siemienia, bo od tej pory mi nie dokucza....
No ale weekend sie już zbliża:-D
 
Dziewczyny powiedzcie czy wy czasem macie bole w podbrzuszu? Ale nie takie normalne tylko takie klujace... :-( Ja niedawno mialam i postawilam wszystkich w biurze na bacznosc :zawstydzona/y:
Moj szef stal nad moim biurkiem a reszta krecila sie po biurze i moj maz akurat przyszedl czegos i nagle zlapalm sie za dol brzuszka bo naprawde bylo nie przyjemnie :zawstydzona/y: bolalo :shocked2:
Ale po prau minutkach przestalo :dry: nie wiem czy to normalne?
 
reklama
Belka moze dzidzia Ci poprostu tak uklula?
Mi sie zdarza czasem cos takiego i wiem ,ze to dzidzia nagle jakos bryknie nieraz ,ze az mnie w pol zgina albo wrecz oddech mi trudno zlapac.Tylko ,ze to mija po chwili.
 
Do góry