• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
reklama
Rusałko! Dzięki za pamięć! Miałam doła i problemy z internetem. Teraz dołek wciąż mam ale choć internet wreszcie działa bez zarzutu! Z fasolki nici, jak na razie ale nie tracę nadziei. Zaczęliśmy poważniejszą diagnostykę i mam nadzieję, że szybko będą efekty! A jak tam u Ciebie w skrócie, bo chba się poddam z nadrabianiem zaległości! ;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry