• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
malinko to powiedz mi...bo ja mam taki dziwny problem...zawsze przed okresem mam sucho...a teraz doslownie sie ze mnie leje...jak na guajazylku bym byla!czasem mysle ze to @ i lece do lazienki bo tak pocieklo a to tylko sluzik!ale jest przezroczysty czaem leciutko zabarwiony na bialo i to wszystko...a moze i to infekcja? sama juz niewiem...
 
Mnie to juz dziwi...choc przed chila kolezanka powiedziala mi ze musi byc mokro bo wtedy to chroni pochwe przed zarazkami itd....sama juz nie wiem...a w srodku to tez mam bardzo mokro!jakbym ciagle podniecona chodzila hehe i mezus sie cieszy:):)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry