reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

U mnie niewiele nowego, codziennie na szkoleniu jestem, jeszcze trochę mi zostało- koniec 21 lipca... Nie mam na nic czasu, wracam padnięta i muszę do lekcji z Wikim siadać, sprzątam w weekendy bo w tygodniu tylko na bieżąco coś ogarniam... Ale ogólnie jest ok :)
 
reklama
Bietka to ci się imprezy szykują:)

Bobo z tą pralką bomba:)

też napisze bo mi się przypomniało jak mi m ostatnio kawał opowiadał

wraca mąż z delegacji a tam w jego łóżku obcy facet a żona w łazience, więc mąż do kochana mówi że się schowa do szafy i zobaczy co ta jego żona potrafi i się schwał, żona wychodzi z łazienki i mówi do kochanka
- bież mnie z przodu z tyłu szybko wolno tak żebym się posikała z rozkoszy

a kochanek na to

- otwórz szafę to się zesr..asz
 
Dobry wieczór dziewczynki!!!
Nie zaglądałam,bo siedzę w mega dole,nic mnie w zasadzie nie cieszy,mam chyba syndrom 40-latki.Stara,gruba,brzydka i nikomu niepotrzebna.
W tym miesiącu kasa to moja bolączka,dzień dziecka powinien być kilka dni później,a jeszcze Kamilka 2 czerwca kończy 13 lat,buuu!!!

Aniś trochę mnie rozweseliłaś zdaniem do Eli :Bietka ty ślepaku,kurczę oplułam się ze śmiechu!!!

Miło mi,że okazujecie zainteresowanie moją osobą.
A to piosenka ,która odzwierciedla moje samopoczucie :Papa Dance - Ocean wspomnień - YouTube
 
Bobo szkolenie mi się podoba, sporo się nauczyłam, do tej pory nie znałam się totalnie na kwiatach a co dopiero na kompozycjach z kwiatów :) Nie wiem czy praca będzie ale na pewno będę miała dodatkowy zawód więc łatwiej będzie coś znaleźć a w razie czego będę najwyżej ogłaszać się do bukietów ślubnych itd, dekoracji sal na wesela czy Kościołów albo się rozstawię pod cmentarzem z pogrzebówką bo to chyba najbardziej chodliwe :) a tak na poważnie to zobaczymy jak będzie po szkoleniu.
 
6 mamo jak Ci zaraz zapodam kopa w Twoj sexi tylek to sie opamietasz :tak: nie wolno tak myslec o sobie. jestes supwr babka potrzebna tu nam i swoim dzieciakom. a najlepszym prezentem na dzien dziecka dla Twoich skarbow bedzie dzien spedzony z Toba :) zadnych dolow!!!!!!!!! a sioooooooo doly od 6 mamy !!!!!!!!!!
evel a jak m? grzeczny? ehhhhh teraz ciezko z praca :(
 
reklama
Do góry