reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
Dzieki dziewczyny, ja ogladam to zdjecie kilka razy dziennie. Zaluje bardzo ze maz nie byl ze mna na usg, juz mielismy wchodzic kiedy zawolali go do pacjenta na dol.Tak jak pisalyscie zdjecie nie oddaje wszystkiego. Dla mnie ten malutki ludzik to poprostu cud, wyszlam jak zahipnotyzowana. I tych emocji zapomnialam zapytac o wzrost i wage malenstwa. Wypytam dokladnie pania dr we czwartek.Z usg wyszlo mi nie na 14 a na 13 marca. Kamien spadl mi z serca bo przeszly mi mdlosci i juz sie martwialam ze cos jest nie tak. Nastepne usg planowo pod koniec ciazy:( mam jednak cicha nadzieje ze jakies w srodku tez moze zrobia.
Pauletta uwazaj na siebie i dzidzie.
 
W SRODE MAM URODZINY I WYBIERALAM SIE NA USG,ALE JUTRO IDE DO SZPITALA WIEC PEWNIE TAM MI ZROBIA,
JAK WOCE TO WAM WSZYSTKO OPOWIEM.
 
Ale wam zazdroszcze tych zdjec usg. Sliczne!!!! Ja dopiero bede miec 23 sierpnia,jesli bedzie wszystko w porzadku do tej pory. Taka mam nadzieje,ale uraz zawsze zostaje. Serducho juz widzialam pare razy ale wydruku mi nie dali. Teraz sie upomne! Wiem tylko,ze ma juz 19 mm. Hurrrrrrrrrraaaaaaaa!!!!!! Usciski dla wszystkich mamusiek.
 
reklama
ja też nie mam skanera ;)
zrobiłam zdjęcie mojego zdjęcia usg
cyfrowym aparatem i kabelkiem usb
do kompa troszke niewyraźne
ale widać dzidziusia :)
 
Do góry